کارنگ، رسانه اقتصاد نوآوری ایران
رسانه اقتصاد نوآوری ایران

اینی‌فای از کارایا سرمایه گرفت

گروه سرمایه‌گذاران نیک‌اندیش کارایا با مشارکت شرکت سرمایه‌گذاری توسعه کارآفرینی بهمن و ۱۰۰ استارتاپ، بر روی استارتاپ اینی‌فای سرمایه‌گذاری کردند.
اینی‌فای پلتفرم خرید و فروش برای کسب و کارهای کوچک و متوسط در شبکه‌های اجتماعی است که حالا از کارایا و ۱۰۰ استارتاپ جذب سرمایه کرده است. با کمک اینی‌فای خریداران در شبکه‌های اجتماعی بدون نصب اپلیکشینی در همان شبکه‌ها امکان خرید امن را خواهند داشت. همچنین صاحبین کسب و کار با عضویت در اینی‌فای می‌توانند نسبت به تعریف محصول خود اقدام کنند.
به گفته‌ رضا قوامی‌پور مدیر اجرایی کارایا، این نخستین سرمایه‌گذاری کارایا در سال ۱۴۰۰ است و بر اساس برنامه‌ پیش‌بینی شده قرار است سرمایه‌گذاران نیک‌اندیش کارایا تا پایان سال بر روی حداقل دو استارتاپ دیگر سرمایه‌گذاری کنند.
بنیانگذار استارتاپ اینی‌فای (inify.ir) مرتضی دهقانپور است که با تیم خود در کارخانه نوآوری شیراز مستقر هستند. آنها اعلام کرده‌اند قصد دارند پس از جذب سرمایه تمرکز خود را بر روی توسعه بازار و محصول استارتاپ اینی فای قرار دهند.
با سرمایه‌گذاری بر روی اینی‌فای، تعداد استارتاپ‌های حاضر در سبد سرمایه‌گذاری کارایا به ۱۲ عدد رسید. کارایا برنامه دارد تا در سال ۱۴۰۰ بر روی استارتاپ‌های دیگری نیز که در مراحل بذری هستند سرمایه‌گذاری کند.
کارایا می‌گوید اعضایش، سرمایه‌گذاران نیک‌اندیش یا همان Angel Investor و کارآفرینان با تجربه هستند که علاوه بر سرمایه‌ نقدی، سرمایه‌ هوشمند را نیز در اختیار استارتاپ‌ها قرار می‌دهند و تلاش می‌کنند تا با هدایت و راهبری، تیم‌ها را به نقطهی قابل قبولی برسانند.

لینک کوتاه: https://karangweekly.ir/4fhk
نظر شما درباره موضوع

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.