رمزارز؛ رسانه رسمی حوزه بازار و کسب‌وکارهای رمزارز در ایران

اولین پیش‌شماره ضمیمه هفتگی کارنگ منتشر شد

اولین پیش‌شماره از هفته‌نامه ۱۶ صفحه‌ای رمزارز به عنوان ضمیمه کارنگ منتشر شد. در این شماره از رمزارز که با رویکرد تحلیل فرصت‌ها و فضاهای تجاری و کسب‌وکاری بازار رمزارزها منتشر می‌شود گزارش‌ها، یادداشت‌ها و گفت‌وگوهای متنوعی درخصوص این بازار در ایران و جهان منتشر شده است.

در پیش‌شماره «رمزارز» امیرحسین مردانی، مدیرعامل صرافی بیت‌پین در یادداشتی تحلیلی به این سوال پاسخ داده است که اگر ایران بخواهد با استفاده از ظرفیت مناطق آزاد از فرصت‌های بازار رمزارزها استفاده کند باید چه نکات و ضرورت‌ها را مدنظر قرار دهد. او با اشاره با تجربه این صرافی در منطقه آزاد انزلی تاکید کرده ایران می‌تواند حتی رمزارز ملی داشته باشد به شرطی که مسیر درستی را در بازار رمزارزها چه در داخل و چه در سطح بین‌الملل در پیش بگیرد.

میثم رجبی از مدیران شرکت رادین هم در گفت‌وگویی مفصل از برنامه‌های این شرکت برای راه‌اندازی صرافی و کیف پول و چند محصول و خدمت دیگر در حوزه رمزارزها گفته است. او سابقه و تجربه رادین در حوزه رمزنگاری و امنیت را پشتوانه خوبی برای این شرکت دانسته که در بازار رمزارزها می‌تواند به یک مزیت رقابتی برای آن تبدیل شود.

همچنین در پیش‌شماره اول «رمزارز» امیرحسین راد، مدیرعامل صرافی نوبیتکس، محمد قاسمی مدیرعامل صرافی مزدکس، و امیرعباس امامی مدیرعامل کارچین در یادداشت‌هایی به چالش‌های رگولاتوری بازار رمرزارزها در ایران پرداخته‌اند.

بررسی تحولات بازارهای جهانی رمزارزها در هفته گذشته، تغییرات مدیریتی در کسب‌وکارهای شناخته‌شده این بازار و نگاهی به دلایل ریزش بازار در این هفته از بخش‌های دیگر ضمیمه «رمزارز» هفته‌نامه کارنگ است.

این ضمیمه را می‌توانید رایگان از سایت کارنگ دانلود کنید و بخوانید.

3 نظرات
 1. مهدی مهرآوران می گوید

  لطفا لینک دانلود هم بزارین.ممنونم از هفته نامه عالی تون

 2. علی می گوید

  سلام، لینک دانلود ضمیمه رمز ارز کجا هست؟

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام
   در انتهای متن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.