گوچی از مشتریانش رمزارز می‌پذیرد!

پذیرش همگانی رمزارزها به‌عنوان ابزار پرداخت در حال گسترش است

گوچی ۱۲ ارز دیجیتال از جمله بیت‌کوین، بیت‌کوین‌کش، اتریوم، لایت‌کوین، شیبا اینو، WBTC، دوج‌کوین و پنج استیبل‌کوین دلار آمریکا را می‌پذیرد.

به مشتریانی که هزینه خریدشان در فروشگاه‌های خود در مکان‌های آزمایشی در نیویورک، لس‌آنجلس، میامی، آتلانتا و لاس‌وگاس را با رمزارز پرداخت می‌کنند، ایمیلی با یک کد کیوآر ارسال می‌شود تا از طریق کیف پول دارایی دیجیتال خود پرداخت کنند. کارمندان شروع به آموزش در زمینه رمزنگاری، توکن‌های غیرقابل معاوضه (NFT) و وب ۳ کرده‌اند تا برای راه‌اندازی آماده شوند.


ورود برندهای لوکس به متاورس و رمزارز


برندهای سطح بالا وارد فضای کریپتو و وب ۳ شده‌اند. در ماه مارس، شرکت Off-white شروع به پذیرش پرداخت با شش رمزارز در فروشگاه‌های شاخص خود در پاریس، میلان و لندن کرد.

Off-white متعلق به گروه LVMH (ال‌وی‌ام‌اچ) فرانسه است که در گذشته ان‌اف‌تی‌هایی را برای برندهای معروف خود یعنی هنسی، بولگاری و لویی‌ویتون منتشر کرده است. به گزارش اقتصاد آنلاین برند ساعت‌های لوکس هابلوت، مجموعه‌ای محدود از ساعت‌های لوکس خود را منتشر کرد که فقط با استفاده از بیت‌کوین می‌توان آن را خریداری کرد.

اخیراً این برند با ارائه‌دهنده کیف پول سرد لجر همکاری کرده و یک ساعت مجهز به کیف پول لجر نانو ایکس را در فوریه عرضه کرد. برندهای ساعت فرانک مولر و نورگین به همراه فیلیپ پلین همگی کریپتو را می‌پذیرند. شرکت لوکس تناسب اندام اکوینیکس گروپ از ۱۳ اردیبهشت شروع به پذیرش پرداخت‌های ارز دیجیتال برای باشگاه‌های مستقر در شهر نیویورک کرد که با حق عضویت سالانه ۱.۴ اتریوم شروع می‌شود.

برداشتن چنین قدمی از سوی برندهای معتبر گامی رو‌به‌جلو برای پذیرش ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود. در حال حاضر برخی از بزرگ‌ترین برندهای جهان از جمله مایکروسافت و شرکت مخابراتی ایالات متحده AT&T برای پرداخت، ارزهای دیجیتال را می‌پذیرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.