آخرالزمان خرده‌فروشی

فرصت‌های دنور برای خرده‌فروشان

شهر دنور در آمریکا به کسب‌وکارها پول می‌دهد تا در فضاهای خرده‌فروشی غیرقابل استفاده شروع به کار کنند، زیرا به دنبال احیای مرکز شهر خود است. این شهر پنج کسب‌وکار را برای افتتاح مغازه‌های پاپ‌آپ با اجاره رایگان و همچنین خدماتی به ارزش ۲۰ هزار دلار انتخاب خواهد کرد.

برنامه دنور در حالی اجرا می‌شود که برخی از مناطق تجاری در شهرهای ایالات متحده با یک به اصطلاح «آخرالزمان خرده‌فروشی» دست‌وپنجه نرم می‌کنند که بیش از یک دهه پیش، پس از بحران مالی سال ۲۰۰۸ و افزایش تجارت الکترونیک، فروشگاه‌های سنتی را مجبور به تعطیلی کردند.

تعطیلی‌ها در طول همه‌گیری کرونا ادامه یافته است و حتی تعداد بیشتری از آمریکایی‌ها به خرید آنلاین روی آورده‌اند، زیرا خرده‌فروشان و رستوران‌ها در طول موج‌های قرنطینه بسته شده‌اند. در کنار محدودیت‌های ویروس کرونا، خرده‌فروشان نیز تحت تأثیر کمبود نیروی کار و تورم قرار گرفته‌اند که باعث شده ساعت کاری خود را محدود کرده و قیمت‌های خود را افزایش دهند.

بانک سرمایه‌گذاری UBS گفت که انتظار دارد حدود ۸۰ هزار فروشگاه در سراسر ایالات متحده بین سال‌های ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۶ بسته شود. فروشگاه‌های زنجیره‌ای که تعطیلی فروشگاه‌های خود را اعلام کرده‌اند شامل سی‌وی‌اس، گپ، بنانا ریپابلیک و میسیز هستند. وب‌سایت پاپ‌آپ دنور می‌گوید پنج کسب‌وکار که در مرحله آزمایشی این برنامه شرکت می‌کنند، یک ویترین فروشگاهی با هزینه بسیار کاهش‌یافته برای حداقل سه ماه خواهند داشت.

این بدان معناست که آنها فقط هزینه‌های عملیاتی و مالیات را می‌پردازند. این کسب‌وکارها همچنین ۲۰ هزار دلار در طراحی داخلی، راه‌اندازی و پشتیبانی تجاری دریافت خواهند کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.