کارنگ، رسانه اقتصاد نوآوری ایران
رسانه اقتصاد نوآوری ایران

استارتاپ، با «تیک‌آف» اضافه!

اولین چالش طوفان ذهنی در زمینه مشکلات خودرویی در شرکت تافردا برگزار می‌شود

صنعت خودرو و بازارهاي مرتبط با آن، يكي از اصلي‌ترين زيست‌بوم‌هاي صنعت، فناوري و نوآوري محسوب مي‌شود. به وي‍ژه در كشوري با بيش از 21 ميليون خودرو كه صنعت خودرو و بازارهاي كاربردي آن، سابقه و رونق وي‍ژه‌اي دارد. استارتاپ «تیک‌آف» يك فرصت ويژه براي جذب، داوري، ارتقا و سرمايه‌گذاري روي ايده‌هاي جديد و نوآورانه در اين زمينه است كه در نوع خود، یکی از بزرگترین رویدادهای جذب ایده‌های استارتاپی خودرويي با جوایزی ارزنده محسوب مي‌شود و مبتكر آن، شرکت تافردا با مشارکت هلدینگ عظام (گروه تولیدی قطعات خودرو) است.

250 میلیون تومان جایزه

برای این چالش شرکت تافردا مبلغ 250 میلیون تومان جایزه نقدی در نظر گرفته که به سه ایده برتر و براساس امتیازهایی که توسط داوران مشخص شده تقدیم می‌شود. به ایده برتر 20میلیون تومان وجه نقد به همراه 80میلیون تومان بهره‌مندی از خدمات شرکت تافردا، به برنده دوم 10میلیون تومان وجه نقد به همراه 70میلیون تومان استفاده از خدمات و به سومین ایده 10میلیون تومان معادل 60میلیون تومان خدمات در استودیو تافردا اهدا خواهد شد. خدماتی که استودیو تافردا در اختیار سه تیم برتر این مسابقات قرار خواهد داد شامل استفاده از مشاورین متخصص، استفاده از فضای کار اشتراکی تافردا، استفاده از خدمات توسعه محصول نرم‌افزاری، تخصیص بودجه تبلیغاتی، برگزاری کمپین‌های تبلیغاتی و تولید محتوا است.

روند برگزاری مسابقه

این رویداد مناسب طراحان، برنامه نویسان، متخصصان کسب‌وکار و بازاریابی، افراد باتجربه و متخصص یا صاحب ایده در حوزه خودرو طراحی شده که می‌خواهند با شرکت در بوت‌کمپ دو روزه دیزاین اسپرینت تافردا توانایی‌های خود را محک بزنند. برای شرکت در مسابقه بزرگ چالش خودرویی ابتدا به سایت تافردا مراجعه و ثبت‌نام کنید و اطلاعاتی مختصر درباره ایده و توانایی‌های خودتان بنویسید؛ پس از ارزیابی اولیه و برای تکمیل ثبت‌نام پیام دعوت به چالش برای‌تان ارسال خواهد شد. روند این رویداد که در روزهای 8 و 9 دی‌ماه برگزار می‌شود کاملا آنلاین و کارگاهی خواهد بود و شرکت‌کنندگان نهایی از قبل اطلاعاتی درباره رویداد و آنچه که باید در مورد آن، ایده خلق شود بدست می‌آورند. در روز شروع مسابقه ابتدا توضیحاتی در رابطه با ساخت یک محصول دیجیتال و خلق یک استارتاپ ارائه و سپس کارگاه‌ها شکل می‌گیرند و مشکلات حوزه خودر با شرکت‌کنندگان در میان گذاشته می‌شود و بعد از آن تیم‌ها مشغول بازپروری ایده‌های‌شان می‌شوند. در تمام مراحل برگزاری رویداد متخصصان با تیم‌ها همفکری می‌کنند و تجارب خود را در اختیار افراد قرار خواهند داد. در روز دوم ایده‌های شکل‌گرفته به صورت ویدئو و محتوای نهایی توسط تیم‌ها ارسال و فرآیند بررسی آغاز می‌شود. هر کدام از داوران ایده‌ها را تک‌به‌تک بررسی و امتیاز می‌دهد و تمام این مرحله‌ها از طریق ربات تلگرام و کاملا هوشمند انجام خواهد شد. ایده‌ای که بیشترین امتیاز را کسب کند برنده نهایی چالش خواهد بود. ثبت‌نام اولیه در اين رويداد، برای همه دوستداران این حوزه از طريق وب سایت و به صورت رایگان است.

لینک سایت: https://b2n.ir/w76876

لینک کوتاه: https://karangweekly.ir/zl4l
نظر شما درباره موضوع

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.