کارنگ، رسانه اقتصاد نوآوری ایران
رسانه اقتصاد نوآوری ایران

الکامپ ۱۴۰۳ به تعویق افتاد / مدیر اجرایی الکامپ: از روند الکامپ بی‌اطلاعم

نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۳، فقط با یک روز تعویق در روزهای ۹ الی ۱۲ تیرماه برگزار خواهد شد. به گزارش روابط‌عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، بیست‌وهفتمین دوره نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ)، در روزهای ۹ الی ۱۲ تیرماه ۱۴۰۳ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

این در حالی است که تا پیش از این بنا بود الکامپ در تاریخ هشتم تیرماه برگزار شود که احتمالاً به شلوغ‌ترین روز رویداد هم تبدیل می‌شد، اما هم‌زمانی این روز با انتخابات ریاست‌جمهوری موجب شد مسئولان، برگزاری این رویداد را به تعویق بیندازند و به این ترتیب، مهم‌ترین روز الکامپ از دست برود.

رضا حیدری، دبیر نمایشگاه الکامپ ۲۷، طی گفت‌وگویی تلفنی عنوان کرد که این رویداد با یک روز تعویق در روزهای ۹ تا ۱۲ تیرماه برگزار می‌شود. در ادامه پس از مطرح کردن این پرسش که آیا شورای تأمین استان موافقت خود را با برگزاری این رویداد در تاریخ جدید اعلام کرده یا خیر، تماس تلفنی خبرنگار «کارنگ» با حیدری قطع شد و تلاش‌های چندباره برای برقراری تماس مجدد با مدیر اجرایی الکامپ موفقیت‌آمیز نبود.

علی ابراهیم‌زاده، مدیر شرکت راهکار تجارت کوشا و مجری نمایشگاه، ضمن تأیید بر اینکه این نمایشگاه با یک روز تعویق در روزهای ۹ الی ۱۲ تیرماه برگزار خواهد شد، در پاسخ به این سؤال که آیا شورای تأمین استان نیز با برگزاری الکامپ در تاریخ اعلام شده موافق است، گفت: «ما با نمایشگاه بین‌المللی قرارداد داریم و خود نمایشگاه مجوزهای برگزاری را اخذ می‌کند و طی جلسه‌ای که داشته‌ایم، رویداد الکامپ از هشتم به نهم تیرماه موکول شد و نمایشگاه بین‌المللی نیز تمامی مجوزهای لازم برگزاری را گرفته است.»

او در ادامه عنوان کرد که تاریخ جدید برگزاری به شرکت‌هایی که برای حضور در الکامپ ثبت‌نام کرده‌اند اعلام شده است.

ابراهیم‌زاده همچنین تأکید کرد که از سوی نمایشگاه بین‌المللی اعلام شده همه رویدادها رأس تاریخ مقرر براساس برنامه‌ای که از پیش بوده برگزار می‌شوند و در این زمینه نگرانی وجود ندارد.

کاوه ثروتی در نشست خبری الکامپ به‌عنوان مدیر اجرایی الکامپ معرفی شد، ولی در تماس با خبرنگار کارنگ ضمن ابراز بی‌اطلاعی از روند برگزاری الکامپ ۱۴۰۳ عنوان کرد که در این دوره از رویداد هیچ نقشی ندارد.

لینک کوتاه: https://karangweekly.ir/oyl4
نظر شما درباره موضوع

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.