ایرانسل در مرحله نهایی ورود به بازار سرمایه

در بازدید مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران از ساختمان مرکزی ایرانسل مطرح شد

مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران، با استقبال از پیوستن ایرانسل به جمع شرکت‌های بورسی، بر آمادگی این شرکت برای تسهیل در انجام فرایندهای مقدماتی ورود ایرانسل به بورس تأکید کرد.

محمود گودرزی، مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران، دوشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۱، به همراه تعدادی از مدیران این شرکت، از ساختمان مرکزی ایرانسل بازدید و با بیژن عباسی‌آرند مدیرعامل و جمعی از مدیران ایرانسل، گفت‌وگو کرد.

گودرزی با بیان اینکه پیوستن ایرانسل، به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، به بورس را باید به فال نیک گرفت، حضور ایرانسل در بازار سرمایه را موجب پویایی بورس کشور عنوان کرد. گودرزی افزود: «شرکت بورس آماده است تا تمامی امکانات خود را برای تسهیل و انجام هرچه سریع‌تر فرایندهای پذیرش ایرانسل در بورس، به کار گیرد.»

مدیرعامل ایرانسل نیز در این دیدار، با بیان تاریخچه‌ای از شکل‌گیری ایرانسل و وضعیت حال حاضر اولین و بزرگ‌ترین اپراتور دیجیتال ایران، گزارشی از وضعیت فرایندهای انجام‌شده در مسیر پیوستن ایرانسل به بورس را تشریح کرد.
عباسی‌آرند، با بیان اینکه حضور شرکت‌های فناور و کسب‌وکارهای دانش‌بنیان در بورس، موجب عمق‌بخشی و رونق هرچه بیشتر این حوزه و توسعه اشتغال‌زایی دانش‌بنیان است، خواستار هم‌افزایی برای کمک به تقویت فرایندهای تأمین مالی در بورس مطابق با استانداردهای جهانی، با هدف تشویق شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران خارجی برای ورود به این عرصه شد.

در این دیدار، همچنین نقشه راه ورود ایرانسل به بورس، به مدیرعامل بورس تهران ارائه و جزئیات آن، مطرح و مقرر شد پس از انجام فرایندهای مقدماتی، در نیمه نخست امسال، بررسی‌ها برای انجام فاز پذیرش ایرانسل در بورس آغاز شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.