بومی‌سازی و بهبود عملکرد

معرفی خدمات و محصولات تضمین‌گستر فن‌آوا

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

تضمین‌گستر فن‌آوا یکی از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ فن‌آواست که در زمینه‌های سخت‌افزاری فعالیت می‌کند و مأموریتش تولید، پشتیبانی و تعمیر تجهیزات سخت‌افزارهای حوزه فناوری اطلاعات و ICT است.

علی ملکی، مدیر بازرگانی تضمین‌گستر فن‌آوا در مصاحبه‌ای به معرفی محصولات و خدمات عرضه‌شده در نمایشگاه تراکنش پرداخت. به گفته او، تولید رول حرارتی، تولید مودم، تولید آداپتور، تولید باتری اکسترنال، تعمیرات ماشین‌های اداری و نگهداری و تعمیرات دستگاه‌های کارت‌خوان از اصلی‌ترین فعالیت‌های شرکت است.

ملکی با بیان اینکه همه محصولات شرکت، بومی‌سازی‌شده هستند، اظهار کرد: «محصولات تولیدی تضمین‌گستر فن‌‌آوا با برند تخصصی TAGFA که برند خودمان است، عرضه می‌شوند.» او در ادامه توضیح داد: «تهیه و تولید کاغذ حرارتی یکی از خدمات شرکت است. رول‌های حرارتی بر حسب سلیقه مشتری، چاپ و برش و بسته‌بندی می‌شوند.

این رول‌های حرارتی چاپی و غیرچاپی برای استفاده در دستگاه‌های کارت‌خوان، دستگاه‌های ATM و صندوق‌های فروشگاهی طراحی شده‌اند. ما همچنین تصمیم گرفتیم در راستای بومی‌سازی صنعت پرداخت، باتری‌های اکسترنال دستگاه‌های کارت‌خوان سیار را خودمان تولید و طراحی کنیم.

ما با روش‌های بهینه‌سازی موفق شدیم ظریفت باتری و سیکل شارژ و دشارژ را نسبت به نمونه اصلی افزایش دهیم.» به گفته او، باتری‌های شرکت ۱۸ ماه گارانتی دارند. ملکی اضافه کرد: «تولید پاوربانک برای دستگاه‌های کارت‌خوان یکی دیگر از فعالیت‌های شرکت است. این پاوربانک برای زمان کمبود شارژ، به‌ویژه هنگام قطعی برق در نظر گرفته‌ شده است.»

ملکی با اشاره به اهمیت بومی‌سازی بیان کرد: «شرکت ما به‌منظور پاسخگویی به نیازهای بازار داخلی و جلوگیری از واردات و خروج ارز در زمینه تولید آداپتور هم فعالیت می‌کند. تمام آداپتورهای تضمین‌گستر با گارانتی یک‌ساله، کد رهگیری و قیمت رقابتی فروخته می‌شوند.» به گفته او، این آداپتورها دارای فیلترهای ورودی و خروجی با کمترین نویز در شبکه و ریپل خروجی هستند.

لینک کوتاه: https://karangweekly.ir/jirb
نظر شما درباره موضوع

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.