کارنگ، رسانه اقتصاد نوآوری ایران
رسانه اقتصاد نوآوری ایران

تخفیف ۲۰درصدی اسنپ برای مؤسسات خیریه / هدف تسهیل حمل‌ونقل مؤسسات خیریه است

اسنپ با هدف تسهیل حمل‌ونقل و کاهش هزینه‌های خیریه‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد، برای این مؤسسات ۲۰ درصد تخفیف ویژه در نظر گرفته است. این تخفیف به مناسبت روز جهانی خیریه تا انتهای سال ۱۴۰۲ تمدید شده است.

به گزارش روابط عمومی اسنپ، نتیجه استقبال از تخفیف ویژه نیکوکاری به شرح زیر است:

طرح تخفیف ویژه اسنپ برای مؤسسات نیکوکاری از آذر ۱۴۰۰ آغاز شد. از زمان شروع این طرح تا امروز  ۵۱ مؤسسه نیکوکاری از این تخفیف بهره‌مند شده‌اند.

مجموع تخفیف اختصاص داده‌شده به مؤسسات نیکوکاری از آذر ۱۴۰۰ تا انتهای مرداد ۱۴۰۲ مبلغ ۳۰۶٬۹۰۴٬۰۰۰ تومان برای ۵۶,۴۱۴ بار درخواست خودرو یا موتور بوده است.

این طرح تا پایان اسفند ۱۴۰۲ و با هدف آسان‌سازی حمل‌ونقل برای سازمان‌های خیریه تمدید شد.


چگونگی روش دریافت تخفیف


  • مؤسسات نیکوکاری که قبلاً عضو پنل سازمانی اسنپ شده‌اند: این مؤسسات کافی است شماره تماس، نام فرد مسئول و مجوز خود را به ایمیل csr.pr@snapp.cab ارسال کنند. در صورت تأیید، مدارک تخفیف به طور خودکار اعمال می‌شود.
  • مؤسسات نیکوکاری که قبلاً عضو پنل سازمانی اسنپ نبوده‌اند: این مؤسسات ابتدا باید شماره تماس، نام فرد مسئول و مجوز خود را به ایمیل csr.pr@snapp.cab ارسال کنند. در صورت تأیید مدارک، مسئول بخش پنل سازمانی با این مؤسسات تماس می‌گیرد و مراحل ثبت‌نام در پنل سازمانی را برایشان انجام می‌دهد.

همچنین مؤسساتی که قبلاً در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند، تخفیف ۲۰درصدی به طور خودکار برایشان تمدید می‌شود.


آشنایی با روز جهانی خیریه


سال ۲۰۱۲، سازمان ملل متحد به منظور بزرگداشت خیریه‌ها بابت تأثیری که بر جامعه خود و سراسر جهان دارند، ۵ سپتامبر مصادف با ۱۴ شهریور را روز جهانی خیریه نام‌گذاری کرد. هدف اصلی از نامگذاری این روز، بالا بردن آگاهی عمومی نسبت به خیریه‌ها و فعالیت‌های نوع‌دوستانه در جهان است.

لینک کوتاه: https://karangweekly.ir/yrw3
نظر شما درباره موضوع

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.