کارنگ، رسانه اقتصاد نوآوری ایران
رسانه اقتصاد نوآوری ایران

رونمایی از کتاب «نوآوری درصنعت لجستیک ایران» در نمایشگاه کتاب برگزار می‌شود

این کتاب مجموعه‌ای از گفت‌وگوهای تحلیلی با نوآوران صنعت لجستیک ایران است که با حمایت شرکت تاپین توسط انتشارات راه‌ پرداخت منتشر شده است

مراسم رونمایی از کتاب «نوآوری در صنعت لجستیک ایران» و نشست خبری درباره این کتاب، چهارشنبه، ۲۶ اردیبهشت‌ماه ساعت پنج عصر در محل نمایشگاه کتاب (سرای نقد) برگزار خواهد شد.

رضا جمیلی، نویسنده کتاب؛ مهرداد ملک‌محمدی، مدیرعامل تاپین و رضا قربانی، مدیرعامل انتشارات راه ‌پرداخت در این مراسم سخنرانی خواهند کرد.

این کتاب مجموعه‌ای از گفت‌وگوهای تحلیلی با نوآوران صنعت لجستیک ایران است که با حمایت شرکت تاپین توسط انتشارات راه‌ پرداخت منتشر شده است.

کتاب «نوآوری در صنعت لجستیک ایران» به قلم رضا جمیلی، مدیر توسعه کسب‌وکار کارخانه نوآوری رسانه راه‌کار در ۱۷۶ صفحه نگارش و در سال ۱۴۰۲ منتشر شده است.

انگیزه اصلی انتشار این کتاب ضرورت انتشار ایده‌ها، نوآوری‌ها و چالش‌هایی بوده که فعالان حوزه لجستیک ایران ازجمله استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای این حوزه در طول یک سال با نشریه «کارنگ» به اشتراک گذاشته‌اند.

شاید برای اولین‌بار باشد که بنیان‌گذاران استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای نوآور و دیگر کسب‌وکارهای لجستیکی در قالب یک کتاب از موانع و مسیرهای این صنعت گفته‌اند؛ آن هم با تکیه بر تجربه‌های واقعی کسب‌وکاری. کسانی که اعتقاد دارند ظرفیت‌های صنعت لجستیک ایران بسیار بیشتر از داشته‌های فعلی است و یکی از مسیرهای شکوفایی آن تزریق جسورانه‌تر نوآوری به آن است.

لازم به ذکر است که نمایشگاه کتاب از ۱۹ تا ۲۹ اردیبهشت‌ماه در مصلی امام خمینی تهران برگزار می‌شود.

لینک کوتاه: https://karangweekly.ir/q979
نظر شما درباره موضوع

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.