رونمایی و جشن امضای کتاب ساختار فکری نوین برای کسب و‌کارهای نوین

رونمایی و جشن امضای کتاب ساختار فکری نوین برای کسب‌و‌کارهای نوین در محل کارخانه نوآوری های وی برگزار شد.

سید صابر امامی مدیر مسئول انتشارات به پویش در مراسم رونمایی و جشن امضای کتاب ساختار فکری نوین برای کسب‌و‌کارهای نوین در محل کارخانه نوآوری‌های وی برگزار شد، با اشاره به اینکه هدف ما در انتشارات حرکت به سمت توسعه کتاب‌ها در حوزه کسب و کارهای کوچک ‌و متوسط است، گفت: در این راستا تعدادی کتاب انتخاب شده تا در برنامه سه ساله ترجمه آنها صورت گیرد و به مرحله چاپ و توزیع برسد.

امامی با تاکید براینکه کتاب ساختار فکری نوین برای کسب و‌کارهای نوین اولین کتاب منتشر شده است، گفت: در این کتاب راه حل های را برای کسب‌وکارهای نو پا ارایه می‌دهد و هدف از انتخاب سالن آموزش کارخانه نوآوری وی وجود تعداد زیادی از استارتاپ‌های حوزه های نوآوری و کسب و کارهای تازه بوده و در واقع این کتاب می تواند برای این افراد مثمرثمر بوده و چراغ راه آنها در برنامه‌های آینده باشد.

مدیر مسئول انتشارات به پویش در ادامه با بیان اینکه این کتاب در سال۲۰۲۰ کتاب برگزیده‌ توسعه کسب‌وکار بوده، گفت: این کتاب با توجه به روز بودن موضوع آن می‌تواند ظرفیت زیادی را به حوزه استارتاپی اضافه کند.

امامی با اعلام اینکه ما تلاش داریم در سال ۵ تا ۷ کتاب باعناوین کارآفرینی بین المللی، کسب‌وکارهای نو پا و توسعه فضای استارتاپی را منتشر کنیم، گفت: ترجمه این کتاب توسط خانم مهدیه عبادوز از تیرماه شروع شده و امروز به مرحله رونمایی رسیده و تا پایان سال نیز دومین کتاب نیز در این زمینه ارائه می‌شود.

وی افزود: پارک های فناوری علاقه‌مند به مشارکت با این کار هستند و شرکت‌های خدمات کسب‌وکارهای نوپا هم می‌تواند از این کتاب استفاده کند.

امامی گفت: توسعه محتوای روز دنیا می تواند به شرکت‌های کسب‌وکار کوچک در رونق و توسعه کسب‌وکار آنها کمک کند و با سرعت بالای به سمت رشد و شکوفایی حرکت کنند.

مدیر مسئول انتشارات به پویش گفت: علاقمندان به این کتاب می‌توانند از طریق اپلیکیشن و شبکه‌های مجازی تهیه کنند.

کتاب ساختار فکری نوین برای کسب و‌کارهای نوین، به خواننده می‌آموزد چگونه خواسته‌ها به هدف تبدیل شود.

مهدیه عبادوز در ادامه، هدف از ترجمه این کتاب را ارائه دانش‌های نوین برای شرکت‌های استارتاپی دانست و گفت: یکی از دانش‌های که شرکت‌های استارتاپی نیاز دارند، دانش کسب تجربه است، شاید کسب‌و کارهای موفق ایرانی بخشی از آن را پوشش داده اما قصه‌های موفقیت و شکست خیلی از کار افرین‌های دنیا برای ما جذاب و سازنده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه این کتاب مناسب برای کلیه کارآفرینان است، گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر تب و تاب کارآفرینی در بین نوجوانان بیشتر شده بنابراین نیازمند به قصه های با ادبیات خاص آنهاست که این کتاب قصه زندگی ساندرا اشتینبرگ است و با زبان و ادبیات شیوا این کتاب را به رشته تحریر در آورده است.

عبادوز با بیان اینکه این قصه شدن ها از پس ناشدنی‌های زندگی نویسنده کتاب است، گفت: تاکید می‌کنم علاقه‌مندان به حوزه استارتاپی حتما این کتاب را تهیه کنند چرا که این کتاب مسیر راه را برای خواننده هموار نموده است.

وی افزود: در این کتاب موانع، آموزش را بررسی کرده و به خواننده یاد می‌دهد خواسته خود را به باور و هدف تبدیل کند.

مترجم کتاب ساختار فکری نوین برای کسب و‌کارهای نوین با بیان اینکه هیچ زنی نباید نقش قربانی را بپذیرد، گفت: زنانی که نقش قربانی را بپذیرد دنیا بر آنان حاکم می‌شود، بنابراین آنان می توانند با امید مراحل زندگی را با موفقیت طی کنند که این کتاب نمونه از این موفقیت هاست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.