کارنگ، رسانه اقتصاد نوآوری ایران
رسانه اقتصاد نوآوری ایران

سرمایه‌گذاری مشترک شرکت شناسا و صندوق مالی توسعه تکنولوژی ایران در استارتاپ ویترین‌نت

شرکت سرمایه‌گذاری شناسا و صندوق مالی توسعه تکنولوژی ایران در استارتاپ ویترین‌نت که یک شرکت اینترنتی خرید و فروش تجهیزات و دستگاه‌های صنعتی است، سرمایه‌گذاری کردند.

استارتاپ ویترین‌نت به عنوان بازار اینترنتی خرید و فروش تجهیزات و دستگاه‌های صنعتی به صورت پلتفرم واسط بین تولیدکنندگان و فروشندگان تجهیزات و دستگاه‌های صنعتی و مشتریان این تجهیزات شامل کسب‌وکارهای خانگی، اصناف و مغازه‌ها و کارگاه‌ها و تولیدی‌های متوسط عمل می‌کند.

این شرکت امروز ۲۶ مهرماه جذب سرمایه‌ کرده است اما مبلغ سرمایه‌گذاری اعلام نشده است.

خرید دستگاه‌ها و تجهیزات صنعتی همواره نیازمند تخصص لازم و صرف زمان به منظور خریدی درست و مناسب است. امروزه خریداران تجهیزات صنعتی به دلیل عدم اطلاع از قیمت به‌روز تجهیزات، عدم وجود محتوای مناسب و کاربردی به منظور خرید مطمئن و کارآمد و عدم امکان مقایسه تجهیزات موجود در بازار و دریافت مشاوره تخصصی مناسب، همواره دچار سردرگمی و نگرانی در ارتباط با خرید درست و مطمئن هستند.

از طرف دیگر تأمین‌کنندگان این تجهیزات به دلیل ضعف در بازاریابی، نداشتن تیم فروش قوی و عدم اطلاع و استفاده از امکاناتی نظیر CRM، توانایی تحلیل مشتریان خود را ندارند و میزان فروش و درآمدشان فاصله زیادی با توانایی‌هایشان دارد.

این استارتاپ با ایجاد امکان ارتباط بین تأمین‌کنندگان و تولیدکنندگان و خریداران به صورت آنلاین، ارائه محتوا در حوزه محصولات B2B، ارائه اطلاعات از محصولات، ارائه مشاوره به خریداران، بالا بردن ارزش و اعتبار برند فروشندگان و کاهش هزینه‌های بازاریابی برای تأمین‌کنندگان، برای مشتریان خود ارزش ایجاد می‌کند.

لینک کوتاه: https://karangweekly.ir/lcdy
نظر شما درباره موضوع

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.