سوپرکمپ پادرو

کمپی برای کمک به کسب‌وکارهای اینستاگرامی

پلتفرم پادرو در راستای کمک به توسعه کسب‌وکارهای اینستاگرامی و رشد این دست از فروشندگان، کمپینی ویژه با نام سوپرکمپ راه‌اندازی کرده که در آن به کسانی که حق اشتراک پادروشاپ و بسته آموزشی را خریداری کنند، جواز حضور در رویداد سوپرکمپ به‌صورت رایگان اعطا می‌شود.

سوپرکمپ پادرو یک دوره عملی-آموزشی با همکاری تعدادی مدرس حرفه‌ای و خبره در حوزه فروشگاه‌های اینستاگرامی است که در صفحه اختصاصی سوپرکمپ پادرو برگزار می‌شود. برای حضور در این کمپین، لازم است که فروشندگان با صفحه کاری خودشان صفحه اختصاصی سوپرکمپ را دنبال کرده و از طریق لینک موجود در صفحه، بسته حق عضویت شش ماهه پادروشاپ و بسته آموزشی سوپرکمپ را با تخفیف ویژه ۵۰ درصدی خریداری کنند.

پس از این اتفاق تیم پادرو با فروشندگان تماس گرفته و توضیحات مرتبط با فعال‌سازی بسته آموزشی را ارائه می‌دهند. به همین ترتیب درخواست دنبال‌کردن صفحه اختصاصی سوپرکمپ پادرو تأیید می‌شود و متقاضی می‌تواند در طول دوره از مطالب آموزشی کمپین و تمرین‌هایی که فقط در آن صفحه منتشر می‌شود، استفاده کند.

این دوره از ابتدای مردادماه آغاز شده و به مدت دو هفته ادامه خواهد داشت. مباحث سوپرکمپ شامل آموزش اینستاگرام، تولید محتوا، بازاریابی و فروش، مدیریت مالی کسب‌وکار و تبلیغات در اینستاگرام است. هدف اصلی از این رویداد، کمک به افزایش فروش و آشنایی بیشتر با راهکارهای اصولی مدیریت کسب‌وکار است. در پایان سوپرکمپ نیز، برای فروشگاه‌هایی که با جدیت دوره را دنبال کنند، سورپرایز ویژه‌ای از سوی پادرو تدارک‌ دیده‌ شده که در آینده و پیشرفت کسب‌وکار تأثیر بسزایی خواهد داشت.

پادرو یکی از پلتفرم‌های فعال در حوزه فروش و ارسال سفارش‌های آنلاین است و با امکاناتی که در اختیار فروشگاه‌های اینستاگرامی قرار می‌دهد، به آنها در مدیریت و ارسال سفارش‌ها کمک می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.