صندوقچه دانلود ابرآروان رونمایی شد / پهنای باند نامحدود

زمان مطالعه: 3 دقیقه

ابر آروان از صندوقچه دانلود (Bucket Download) به‌عنوان نسل جدید هاست دانلود، با پهنای باند نامحدود و کیفیت و پایداری بالا رونمایی کرد.

هاست دانلود یک ماشین مجازی (Virtual Machine) است که بخش بزرگی از وب‌سایت‌ها از آن برای اشتراک‌گذاری موسیقی، فیلم و اپلیکیشن استفاده می‌کنند.

صاحبان وب‌سایت‌ از هاست دانلود به‌عنوان زیرساخت ارائه‌ محتواهای مختلف بهره‌ می‌برند؛ محتوای مورد نظر خود را بارگذاری و این امکان را برای مخاطبان فراهم می‌کنند تا به محتواها دسترسی داشته باشند و آنها را دانلود کنند.


خدمات صندوقچه دانلود ابرآروان


این امکان جدید که بر بستر فضای ابری آروان (Object Storage) در دسترس قرار گرفته، نیاز وب‌سایت‌های اشتراک‌گذاری موسیقی، فیلم، اپلیکیشن و سرویس‌های اشتراک محتوا را با مزایایی مانند امنیت بالا در برابر حملات سایبری، نبود محدودیت فضای ذخیره‌سازی، نیاز نداشتن به تهیه‌ نسخه‌ پشتیبان (Backup)، قیمت مناسب و استفاده رایگان از امکانات شبکه توزیع محتوا (CDN) پاسخ می‌دهد.

ابرآروان در صندوقچه دانلود خود، قول خدمات زیر را به کاربران داده است:

مقیاس‌پذیری آنی

مقیاس‌پذیری آنی، نداشتن محدودیت پهنای باند، استفاده از دامنه‌ اختصاصی،‌ بارگذاری فایل‌ها بدون پرداخت هزینه ترافیک و‌ استفاده‌ همیشه رایگان از ابزارها و مستندات فضای ابری آروان مانند افزونه‌ WordPress، مستندات SDK و راهنماها، بخشی از مزایای استفاده از صندوقچه دانلود ابر آروان است.

قیمت مناسب

اشتراک‌گذاری محتوا با صندوقچه دانلود، صاحبان وب‌سایت‌ها را از تهیه‌ هاست دانلود بی‌نیاز می‌کند؛ بنابراین دیگر نیازی به دادن هزینه‌ برای تهیه‌ RAM و CPU وجود ندارد و می‌توان با پرداخت هزینه‌ Disk و ترافیک زیرساخت لازم برای اشتراک‌گذاری محتواهای مختلف را فراهم کرد.

کیفیت و پایداری بالا

به واسطه‌ نوع فناوری فضای ابری (Object Storage) کیفیت و پایداری صندوقچه‌ دانلود ابر آروان از هاست‌های دانلود بالاتر است.

هنگام سوختن هارد هاست دانلود تمام اطلاعات مشتریان از بین می‌رود؛ در نتیجه تهیه‌ نسخه‌ پشتیبان برای مشتریان هاست دانلود ضروری است. این در حالی است که در فضای ابری نسخه‌های متعددی از یک فایل ذخیره و نگهداری می‌شود و برخلاف هاست دانلود نیازی به تهیه‌ نسخه‌ پشتیبان از فایل‌های بارگذاری‌شده وجود ندارد.

امنیت بالا در برابر حملات سایبری

صاحبان وب‌سایت‌هایی که برای اشتراک‌گذاری محتواهای خود از هاست دانلود استفاده می‌کنند ناچار هستند خودشان امنیت آن را در برابر حملات سایبری تأمین کنند.

اما کاربران صندوقچه‌ دانلود می‌توانند بدون دغدغه‌ حملات سایبری و امنیت فایل‌ها روی گسترش کسب‌وکار و خدمات وب‌سایت خود تمرکز کنند.

صندوقچه دانلود که بر بستر فضای ابری آروان ارائه می‌شود از مزایای شبکه توزیع محتوای ابرآروان برخوردار است. با توجه به قابلیت‌های شبکه توزیع محتوا، می‌توان با استفاده از صندوقچه دانلود از نزدیک‌ترین نقطه‌ جغرافیایی و در سریع‌ترین زمان فایل‌ها را به اشتراک گذاشت.

کسب درآمد از فروش ترافیک

اگر سرویس شما ترافیک مصرفی بالایی داشته باشد، می‌توانید به‌ ازای میزان ترافیکی که کاربران‌تان در فضای ابری ایجاد می‌کنند، درآمد کسب کنید.

مدیریت آسان فایل‌ها

با توجه به این‌که صندوقچه دانلود بر بستر فضای ابری ارائه می‌شود، امکان مدیریت فایل‌ها با S3 Browser و  اپلیکیشن ArvanCloudS3 فراهم است. در نتیجه به‌ آسانی می‌توان فایل‌ها را بارگذاری، دسته‌بندی و جا‌به‌جا کرد و از سایر امکانات اپلیکیشن ArvanCloudS3 برای مدیریت فایل‌ها بهره‌ برد.

نامحدود بودن فضای ابری

محصول Object Storage ابرآروان یک فضای ذخیره‌سازی نامحدود را برای صندوقچه دانلود فراهم می‌کند. بنابراین می‌توانید تعداد بی‌شماری از انواع فایل‌ها را در صندوقچه دانلود آروان بارگذاری کنید و به ‌اشتراک بگذارید.

کوچ ابری رایگان

ابرآروان برای کاربرانی که قصد دارند اطلاعات خود را به صندوقچه دانلود ابر آروان انتقال دهند، خدمات ویژه‌‌ای برای کوچ ابری در نظر گرفته است. اگر بیش از ۱۰ هزار ترابایت داده برای انتقال به فضای ابری آروان داشته باشید، خدمات اداپشن و انتقال این داده‌ها برای شما رایگان خواهد بود.


نحوه‌ استفاده از صندوقچه دانلود ابر آروان


برای اشتراک‌گذاری فایل‌های خود با صندوقچه دانلود ابر آروان کافی است وارد پنل فضای ابری آروان شوید و فایل‌های خود را در یک  صندوقچه‌ بارگذاری کنید. سپس در منوی سمت راست روی گزینه‌ «صندوقچه دانلود» و در صفحه‌ بازشده روی «ساخت صندوقچه دانلود» کلیک کنید.

انتخاب صندوقچه مورد نظر و تعیین نام برای آن، انتخاب رنگ پس‌زمینه Header صندوقچه دانلود و انتخاب دامنه و زیردامنه‌ مورد نظر دیگر مراحل ساخت صندوقچه دانلود ابر آروان است. استفاده از صندوقچه دانلود ابر آروان برای تمام مشتریان محصول فضای ابری آروان امکان‌پذیر است.

اما با توجه به اینکه وب‌سایت‌های دانلود موسیقی، فیلم و اپلیکیشن بازدید و مصرف ترافیک بالایی دارند، ابر آروان ترافیک مازاد بسته‌ حرفه‌ای محصول فضای ابری را با ۹۰ درصد تخفیف در دسترس قرار داده تا تجربه‌ کم‌نظیری از صندوقچه دانلود برای مشتریان خود خلق کند.

بسته‌ حرفه‌ای محصول فضای ابری آروان مناسب وب‌سایت‌های آموزشی و اشتراک‌گذاری محتوا یا فروشگاه‌های اینترنتی است که سرویس‌های سنگین و پربازدید را میزبانی می‌کنند. پاسخ نامحدود به درخواست‌ها، دامنه‌ اختصاصی، مدیریت کش فایل‌ها،‌ امکان تعیین ۲۰ قانون فایروال، شتاب‌دهی CSS و JS، گزارش‌های ترافیک و بهینه‌سازی و تغییر اندازه‌ تصاویر از جمله امکانات بسته‌ حرفه‌ای محصول فضای ابری آروان است.

لینک کوتاه: https://karangweekly.ir/8tq0
نظر شما درباره موضوع

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.