کارنگ، رسانه اقتصاد نوآوری ایران
رسانه اقتصاد نوآوری ایران

هاکا مستر؛ رویدادی برای یادگیری سریع موضوعات کاربردی در اینوتکس ۲۰۲۴

در این رویداد کارگاه‌های مختلفی از جمله ایده‌پردازی، اعتبارسنجی و تحقیق بازار؛ بیزینس‌مدل‌های برند و طراحی MVP برگزار می‌شود

هاکا مستر فرصتی برای یادگیری سریع موضوعات کاربردی است. این برنامه به شرکت‌کنندگان کمک می‌کند مهارت‌های جدیدی کسب کنند، دانش خود را گسترش دهند و برای چالش‌های دنیای واقعی آماده شوند.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴، نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری «اینوتکس» امسال شاهد برگزاری نخستین رویداد هاکا مستر است؛ رویدادی که با هدف یادگیری سریع برگزار می‌شود.

ایجاد شبکه‌ای از نوآوران از اهداف دیگر این رویداد است. این برنامه فرصتی برای شرکت‌کنندگان فراهم می‌کند تا با دیگر نوآوران از سراسر کشور ارتباط برقرار کنند و از تجربیات و ایده‌های یکدیگر بیاموزند.

ارائه ابزارهای پیشرفته برای تبدیل ایده به واقعیت از دیگر اهداف‌ها هاکا مستر اینوتکس ۲۰۲۴ است. در این رویداد به شرکت‌کنندگان ابزارهای لازم برای تبدیل ایده‌های خود به واقعیت داده می‌شود. این ابزارها شامل مواردی مانند نرم‌افزار طراحی، پلتفرم‌های نمونه‌سازی و منابع مالی است.


کارگاه‌های هاکا مستر شامل چه موضوعاتی می‌شوند؟


در این رویداد کارگاه‌های مختلفی برگزار می‌شود. ایده‌پردازی، اعتبارسنجی و تحقیق بازار از جمله این کارگاه‌ها هستند. در این کارگاه شرکت‌کنندگان با تکنیک‌های خلاقانه ایده‌پردازی آشنا می‌شوند و یاد می‌گیرند چگونه ایده‌های خود را پرورش دهند و آنها را به طرح‌های عملی تبدیل کنند.

«بیزینس‌مدل‌های برند» از دیگر کارگاه‌های این رویداد است. در این کارگاه با انواع مدل‌های کسب‌وکار آشنا می‌شوید و یاد می‌گیرید چگونه مدل مناسب برای ایده‌تان را انتخاب کنید.

«طراحی MVP افسانه‌ای» کارگاه دیگری است که در این رویداد برگزار می‌شود. در این کارگاه با روش‌های سریع و کاربردی طراحی محصول و تجربه کاربری (UX/UI) آشنا می‌شوید و یاد می‌گیرید چگونه محصولاتی کاربرپسند خلق کنید.

«بازاریابی برای ایده‌هایی که به دنیا نیامده‌اند» عنوان کارگاه دیگری از هاکا مستر است. در این کارگاه با تکنیک‌های جذب مشتری آشنا می‌شوید و یاد می‌گیرید چگونه با استفاده از روش‌های خلاقانه و نوین، مشتریان را به ایده‌تان جذب کنید و ریسک استارتاپ خود را کاهش دهید.


آشنایی با روش‌های توسعه سریع برنامه‌نویسی


پنل انتقال تجربه مدیران محصول و مارکتینگ نیز در این رویداد برگزار می‌شود. در این پنل، مدیران محصول و مارکتینگ شرکت‌های موفق تجارب و چالش‌های خود را با شما به اشتراک می‌گذارند و درس‌هایی ارزشمند از دنیای بازاریابی به شما می‌آموزند.

آشنایی با مهم‌ترین روش‌های توسعه سریع برنامه‌نویسی سرور، پنل انتقال دانش و تجربه مدیران، فرصت‌ها و قواعد جذب سرمایه، هنر ارائه به داور و سرمایه‌گذاران، پنل انتقال تجربه مدیران نوآوری صنایع و سرمایه‌گذاران هم از دیگر برنامه‌های این رویداد است.

گفتنی است شرکت‌کنندگان در این برنامه مهارت استفاده از ابزارهای نوآورانه را در تبدیل ایده‌های خود به واقعیت در زمانی کوتاه می‌آموزند و به انتقال دانش و تجربه با یکدیگر می‌پردازند. همچنین محتوای آموزشی این برنامه با مشارکت اساتید و افراد صاحب‌نظر، ضبط و منتشر شده و در اختیار دیگر علاقه‌مندان شبکه نوآوری قرار می‌گیرد.

اینوتکس ۲۰۲۴ از ۱۸ تا ۲۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. این نمایشگاه میزبان بیش از ۴۰۰ شرکت نوآور و فناور در قالب غرفه‌دار، ۱۵۰ سرمایه‌گذار استارتاپی، ۴۰۰ جلسه بین کسب‌وکارها و ۲۰ رویداد و بخش جانبی خواهد بود.

لینک کوتاه: https://karangweekly.ir/wk5a
نظر شما درباره موضوع

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.