هفتمین دوره مسابقات چالش‌های فناوری اطلاعات ICT Challenge7 در تاریخ ۲۳ و ۲۴  تیرماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود

هفتمین دوره مسابقات چالش‌های فناوری اطلاعات کشور با عنوان “ICT Challenge7” توسط دانشگاه صنعتی و گروه فناوری اطلاعات شریف “”Sharif  ICT Group  و با حمایت استراتژیک معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه صنعتی شریف به تاریخ ۲۳  و ۲۴ تیرماه سال ۱۴۰۱  به‌صورت حضوری و در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و با تمرکز بر زبان‌های برنامه‌نویسی پرطرفدار و کاربردی برگزار می‌شود.

این رویداد مجموعه مسابقاتی در راستای شناسایی برنامه نویسان و تیم‌های توانمند در کسب‌وکارهای مبتنی برICT  و اتصال آن‌ها به بازار کار می‌باشد.

ثبت‌نام در مسابقات آغازشده و تا ۲۵ خردادماه ادامه خواهد داشت. جهت ثبت نام در مسابقات کلیک کنید.


ICT Challenge چیست؟


رویدادهای ICT Challenge  مجموعه مسابقاتی است که در راستای شناسایی برنامه نویسان توانمند، مستعد، جویای تجربه و کار از کل کشور فعالیت می‌کند.

این مسابقات توسط گروه Sharif ICT  طراحی و با همکاری دانشگاه صنعتی شریف و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

شرکت‌کنندگان در این مسابقات بدون هیچ محدودیتی در رشته تحصیلی و دانشگاه، محل اقامت، سن، جنسیت و … در این رویداد شرکت خواهند کرد و توانایی‌های خود را در حل چالش‌های موجود در حوزه فناوری اطلاعات کشور به مسابقه خواهند گذاشت.

این رویداد فقط یک مسابقه نیست، بلکه محیطی برای آموزش شرکت‌کنندگان در مسابقه به‌صورت عملی و با مواجه با چالش‌های واقعی فراهم می‌آورد.

مسابقات چالش‌های فناوری اطلاعات کشور ( ICT Challenge) هرسال یک‌بار گزار خواهد شد.

در هرکدام از این مسابقات چندین چالش خاص در حوزه ICT مورد هدف قرارگرفته و یک مسابقه برای حل این چالش برگزار می‌شود.

برای انتخاب چالش‌های مسابقه، کمیته فنی که مجموعه‌ای از شرکت‌های بزرگ و فعال در حوزه فناوری اطلاعات
می‌باشند تشکیل می‌شود.

اعضای این کمیته چالش‌ها و مسائل مدنظر خود را جهت ارائه در مسابقه مطرح می‌کنند.

نهایتاً مسائل مطرح‌شده تحت یک سری قوانین خاص در مسابقات ارائه خواهند شد.

با توجه به چالش‌های انتخاب‌شده، افراد فعال در حوزه موردنظر، افراد مستعد و دارای ایده‌های خلاقانه و نوآورانه در راستای حل چالش مطرح‌شده جهت شرکت در رویداد شناسایی‌شده و دعوت می‌شوند.

مسابقات طی دو روز برگزار می‌شود. روز اول مسابقات مخصوص بررسی توانایی حل مسئله شرکت‌کنندگان می‌باشد و روز دوم مخصوص اجرای مراحل داوری و اختتامیه مسابقات می باشد.

افراد برتر در اختتامیه رویداد جوایز خود را دریافت خواهند کرد.

روند برگزاری مسابقات در بخش های بعدی به صورت کامل توضیح داده خواهد شد.

لازم به توضیح است ثبت نام در مسابقات به صورت تیم های دو الی چهار نفره و به صورت رایگان انجام خواهد شد.

علاقه مندان به حضور در مسابقات تا ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ مهلت دارند تا با مراجعه به وبسایت رسمی رویداد به آدرس زیر جهت ثبت نام در مسابقات اقدام نمایند:

http://ictchallenge.sharif.ir

شماره تماس دبیرخانه
۵-۶۶۰۲۸۹۶۳-۰۲۱

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.