ویژه‌نامه پایان سال ۱۴۰۰ عصر تراکنش منتشر شد

سال، سال شماست

شماره ۵۵ و ۵۶ ماهنامه عصر تراکنش که شماره ویژه پایان سال ۱۴۰۰ این ماهنامه است، منتشر شد. در این شماره ویژه، گزارش‌های آماری از صنایع مالی کشور ارائه شده و مهم‌ترین روندهای هر یک از صنایع بانک، بورس، بیمه، پرداخت، فین‌تک و رمزارز مورد بررسی قرار گرفته است.

عصر تراکنش در بخش «دیدبان»، مروری بر مهم‌ترین اخبار سال ۱۴۰۰ در صنایع مالی کشور داشته و در بخش «بانک»، در میزگردی به بررسی وضعیت مدیریت خدمات فناوری اطلاعات در صنعت بانکداری کشور پرداخته است. در این بخش، گزارش‌هایی از شرکت‌های رادین، سنباد، فناپ‌تک، ناواکو، تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات ملل (فام)، فرابوم، داتین، رایانه خدمات امید، ابردراک، سککوک، آسیاتک،‌ رمیس و فناپ‌تلکام را می‌خوانید.

این شماره از ماهنامه در بخش «بورس» به بررسی روندهای مهم صنعت بورس پرداخته و در گزارشی آماری، عملکرد کارگزاری‌های بورس در سال ۱۴۰۰ را بررسی کرده است. در این بخش گزارشی نیز از شرکت توسن در گفت‌وگو با سیدروح‌الله فاطمی اردکانی، مدیرعامل این شرکت بعد از پنج ماه که از بورسی‌شدن این شرکت می‌گذرد، داشته است.

در قسمت «بیمه» به بررسی روند صنعت بیمه کشور در یک سال گذشته پرداخته شده و درباره مهم‌ترین روندهای صنعت بیمه در دنیا بحث شده است.

عصر تراکنش در تازه‌ترین شماره خود در بخش «پرداخت»، آماری از عملکرد هر یک از شرکت‌های پی‌اس‌پی کشور در دی‌ماه ۱۴۰۰ داشته است. علاوه بر این، گزارش‌هایی از شرکت‌های پرداخت الکترونیک سامان، سابین تجارت آریا، عصر داده، تجارت الکترونیک سرمایه، دیما، بارای و تندر نور می‌خوانید.

این ماهنامه در بخش «رمزارز» نیز به سراغ صرافی‌هایی رفته‌ است که احتمالاً در حیات کسب‌وکاری خود سال ۱۴۰۰ را به‌عنوان یک سال خاص به یاد خواهند آورد و گزارش‌هایی از شرکت‌های والکس، رمزینکس، اکسکوینو، صرافی سیتکس، نیک‌اندیش، ایرانی‌متا، بیت‌مکس، اوکی‌اکسچنج، بیت‌پین، اکسیر، مزدکس و نوبیتکس را ارائه داده است.

لازم به ذکر است که آخرین شماره این ماهنامه را می‌توانید از فروشگاه راه پرداخت خریداری کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.