پرداخت شهریه دانشگاه بنتلی با اتریوم و بیت‌کوین

دانشگاه آمریکایی می‌خواهد از روندهای روز فناوری عقب نماند

بر اساس اطلاعیه اخیر دانشگاه بنتلی آمریکا، دانشجویان این دانشگاه به‌زودی می‌توانند شهریه خود را با ارزهای دیجیتال بیت‌کوین، اتریوم و USDC پرداخت کنند. در راستای قرارداد همکاری دانشگاه بنتلی با صرافی کوین‌بیس، بنتلی اولین دانشگاه ایالات متحده است که این روش پرداخت را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد.

رئیس دانشگاه بنتلی در این خصوص گفته دانشگاه بنتلی در حال آماده‌سازی رهبران تجاری با مهارت‌های روز دنیاست. از آنجایی که دانشجویان بنتلی به‌دنبال یادگیری فناوری هستند، ما نیز از آنها استقبال می‌کنیم. به گفته او، دانشجویان در راستای همراهی با رشد این فناوری‌ها چشم‌انداز کسب‌وکارهای جهانی را متحول خواهند کرد.

در اطلاعیه این دانشگاه تأکید شده که رمزارزها نقش مؤثری در اقتصاد جهان ایفا می‌کنند و بر نحوه پرداخت حقوق، نحوه ردیابی پرداخت‌ها و حتی نحوه خرید بلیت بازی‌ها و کنسرت‌ها تأثیر خواهند گذاشت. گزارش فورچون بیزینس، پیش‌بینی کرده که سهم بازار جهانی ارزهای دیجیتال بیش از دوبرابر شود.

دانشگاه بنتلی که به‌عنوان یکی از دانشگاه‌های برتر جهان شناخته می‌شود، از جمله دانشگاه‌های پیشرو در صنعت ارز دیجیتال است؛ پیش از این «باربارا استیونز»، یکی از مربیان سابق تیم بستکبال زنان این دانشگاه توکن ان‌اف‌تی یادبود نایسمیت را منتشر کرد و باعث شد این دانشگاه عنوان اولین دانشگاه با توکن ‌ان‌اف‌تی را کسب کند.

یکی از اولین گروه‌های بلاکچین با رهبری دانشجویان از دل این دانشگاه پدید آمده است. این گروه که توسط «الکس کیم» تأسیس شده، ظرف کمتر از چند ماه موفق شد ۲۵۷ عضو را به خود جذب کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.