پیشنهاد سرمایه‌گذاری ۲۷ میلیارد تومانی در آی‌تی هاب

آی‌تی هاب قرار است در روزهای آینده یکی از پیشنهادهای سرمایه‌گذاری‌اش را بپذیرد

پلتفرم آی‌تی هاب (Open API & AI ) از پروژه‌های هوش مصنوعی در شتاب‌دهنده آی‌تی ساز است که در روزهای آینده باید یکی از سه پیشنهاد سرمایه‌گذاری را نهایی کند.

این تصمیم برای آی‌تی هاب که پلتفرمی با نرخ رشد مناسب است، اهمیت چالش انتخاب درست شریک تجاری را بیش‌ از پیش افزایش می‌دهد. یکی از پیشنهادهای سرمایه‌گذاری در آی‌تی هاب ۲۷ میلیارد تومان ارزش دارد.

حضور یک بانک در میان سرمایه‌گذاران، از موضوعات حائز اهمیت این پروژه است؛ بر اساس قانون جهش تولید دانش‌بنیان، موانع سرمایه‌گذاری بانک‌ها برطرف شده و زین پس شاهد مشارکت بیشتر بانک‌ها در پروژه‌های بانکداری دیجیتال اپراتور آی‌تی‌ساز و دیگر شرکت‌های دانش‌بنیان نیز خواهیم بود.

پلتفرم آی‌تی هاب در یک سال گذشته با عقد بیش از ۳۰ قرارداد با سازمان‌ها و شرکت‌هایی همچون دیجی‌کالا، دیجی‌پی و اپراتورها، شهرداری‌ها، بانک‌های دولتی و خصوصی و نیز دو قرارداد خارجی، بخشی از بازار خدمات پایه کاربردی هوش مصنوعی و API مارکت را به دست آورد.


مدیران شتاب‌دهنده آی‌تی‌ساز علاوه بر توسعه سرویس‌های آی‌تی هاب، تصمیم دارند ماشین‌های هوش مصنوعی را ارتقا دهند تا آی‌تی هاب به سهم بازارهای بین‌المللی نیز دست پیدا کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.