پیچیدگی‌های حمل‌ونقل زمینی

رشد تکاملی کشتیرانی‌ها

یکی از تحولات جالب دنیای حمل‌ونقل تکیه بر گسترش سیستم‌های حمل با کشتی در مقایسه با ترانزیت زمینی است. شورای مدیران حرفه‌ای چرخه توزیع کالا، تحقیقات نسبتاً دقیقی را در سال ۲۰۲۲ با مشارکت شرکت حمل‌ونقل
Kearny & Penske درباره هزینه‌های باربری ارائه داده و پیش‌بینی‌هایی کرده‌اند که در ادامه می‌آید.

در چهارماهه دوم سال میلادی به دلیل مشکلاتی مانند کمبود راننده سبب شد شرکت‌های کشتیرانی به سمت تجهیز امکانات در مقایسه با گذشته بروند.

امروزه راه‌اندازی حمل‌و‌نقل با کشتی توسط هر شرکتی که کسب‌و‌کار مرتبط با این حوزه دارد، باید مورد توجه بیشتری نسبت به قبل قرار گیرد.

گزارش مفصل حاکی از این است که هزینه باربری موتوری در زمینه توزیع کالا در سطح آمریکا معادل 5/830 میلیارد دلار بوده و رشد ۲۳ درصدی نسبت به سال گذشته داشته ‌است. هزینه حمل‌ونقل شخصی معادل ۴۱۵ میلیارد دلار و رشد ۳۹ درصدی، هزینه حمل‌ونقل با کامیون‌های سنگین باربری 2/332 میلیارد دلار و رشد 2/10 درصد و کمترین نرخ برای حداقل بار حدود ۸۳ میلیارد و رشد 2/13 درصد بوده است.
ناگفته نماند که پایداری و تسریع شرکت‌های کشتیرانی بر پایه افزایش تقاضا در سال جدید پیشرفت چشمگیری داشته، چون مورد نیاز فرد بوده و بهینه‌سازی تجهیزات و امکانات از مهم‌ترین عوامل رشد حمل‌‌ونقل است.

امسال در آمریکا هزینه حمل‌ونقل، انبارداری، بیمه و مدیریت بار تا ۲۵ درصد معادل با ۵۰۱ میلیارد دلار افزایش قیمت داشته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.