کارنگ، رسانه اقتصاد نوآوری ایران
رسانه اقتصاد نوآوری ایران

۶ مطالبه استارتاپ‌ها از رئيس‌جمهور

بیش از ۷۰ فعال شناخته شده حوزه اقتصاد دیجیتال و نوآوری در گفت‌وگو با کارنگ مهم‌ترین مطالبات استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای نوآور را از دولت مسعود پزشکیان، نهمین رئيس‌جمهور ایران مطرح کردند.

حمید محمدی، هم‌بنیان‌گذار دیجی‌کالا؛ شهاب جوانمردی، مدیرعامل فناپ؛ مازیار نوربخش، رئیس هیئت‌مدیره هوگر؛ مسعود طباطبایی، مدیرعامل دیجی‌کالا؛ امیرحسین راد، مدیرعامل نوبیتکس؛ توحید علی‌اشرفی، معاون بازاریابی گروه علی بابا؛ رضا زرنوخی، مدیرعامل صندوق مالی توسعه تکنولوژی؛ مسعود شاهمرادی، بنیان‌گذار خانومی؛ علی حکیم‌جوادی، رئيس نصر کشور؛ ولی‌اله فاطمی اردکانی، بنیا‌ن‌گذار گروه توسن و… از جمله فعالانی هستند که در گفت‌وگو با کارنگ به بیان مطالبات خود از دولت جدید در راستای توسعه اقتصاد دیجیتال کشور پرداخته‌اند.

رفع فیلترینگ و افزایش سرعت و کیفیت اینترنت، اعتماد به بخش خصوصی و رفع نگاه امنیتی، بهبود فضای کسب‌وکار از جمله درحوزه مالیات و بیمه، توجه به ابرچالش مهاجرت نیروی انسانی، رفع تحریم‌ها و بهبود ارتباطات بین‌المللی در حوزه سرمایه‌گذاری و تنظیم‌گری درست در حوزه‌های نوظهور فناوری از مهم‌ترین محورهایی بود که توسط این فعالان به عنوان مطالبات اصلی حوزه اقتصاد دیجیتال و نوآوری از دولت چهاردهم مطرح شد.

همچنین مدیران و بنیان‌گذاران استارتاپ‌های دیگری چون تاپین، فرش آنلاین، ایوند، ایسمینار، بیمه بازار، ازکی، مینی‌پی، وینداد، سرمایکس، میاره، اقساط‌مارکت،ترابرنت، لندو، تارا، بیت‌پین، زیبال، کارزار و… در این نظرسنجی تحلیلی مطالبات خود را مطرح کرده‌اند.

لینک کوتاه: https://karangweekly.ir/8jdw
1 نظر
  1. […] نظرسنجی که رسانه کارنگ با عنوان «۶ مطالبه استارتاپ‌ها از رئیس جمهور» انجام داده، یکی از مطالبات اصلی از دولت پزشکیان رفع […]

نظر شما درباره موضوع

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.