کارنگ، رسانه اقتصاد نوآوری ایران
رسانه اقتصاد نوآوری ایران

300 شرکت متقاضی حضور هستند

نمایشگاه الکامپ 2021 در فضایی به مساحت 20 هزار مترمربع و در هفت سالن در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. تاریخ برگزاری این رویداد 18 تا 21 تیرماه اعلام شده است.

به گفته کاوه ثروتی، مدیر برگزاری الکام استارز، تا این لحظه حدود 300 شرکت تقاضای حضور خود را در الکامپ 2021 ثبت کرده‌اند که شامل شرکت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات، استارتاپ‌ها و سازمان‌های دولتی می‌شود.

تا این لحظه معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان فناوری اطلاعات حمایت مادی و معنوی خود را از این نمایشگاه اعلام کرده‌اند. ثروتی می‌گوید: «چندین پارک علم و فناوری نیز متقاضی حضور در این نمایشگاه هستند که قرار است در پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها حاضر شوند.»

مضاف بر این‌ها، ثبت‌نام الکام‌پیچ 1400 شروع شده است. استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای نوپا در الکام‌پیچ، این فرصت را پیدا خواهند کرد که کسب‌و‌کارشان را برای پنلی از داوران ارائه کنند و نظرشان را بدانند.

الکام‌پیچ که یکی از بخش‌های جانبی رویداد الکام‌استارز است، امسال قرار است به استارتاپ‌ها کمک ‌کند تا بدانند مخاطبان کسب‌و‌کارشان در مورد آن‌ها چطور فکر می‌کند. الکام‌استارز رویداد استارتاپی نمایشگاه الکامپ است و الکام‌پیچ یکی از بخش‌های آن. آن‌طور که اعلام شده، 200 میلیون تومان جایزه نقدی برای تیم‌های برگزیده به اضافه چند جایزه نقدی و غیرنقدی در دسته‌بندی‌های ویژه در نظر گرفته شده است.

لینک کوتاه: https://karangweekly.ir/xyb2
نظر شما درباره موضوع

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.