350 هزار اپ در مایکت

نشست خبری دومین فروشگاه اندرویدی کشور برگزار شد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

نشست خبری استارتاپ مایکت برگزار شد. وحید رحیمیان، مدیرعامل مایکت در این نشست گفته مایکت یک پلتفرم اندرویدی که تا اکنون روی ۲۵ میلیون تلفن هوشمند نصب شده است و ۱۰ میلیون هم کاربر دارد.به گفته مدیرعامل مایکت ماهانه ۷۰ میلیون جستجو در این فروشگاه اندرویدی انجام می‌شود و ترافیک ۷ میلیون گیگابایت در ماه برای آن ثبت شده است.

مدیران مایکت در این نشست ادعا کرده‌اند۶۰ میلیون دانلود اپلیکیشن و بازی در ماه از مایکت انجام می‌شود و ۲۲ هزار توسعه‌دهنده ایرانی و ۳۵۰ هزار اپلیکیشن با این کسب‌وکار همکاری می‌کنند. مدیرعامل مایکت با اشاره به آمارهای جالب از برخی اپلیکیشن‌ها بیان کرد ۴۵ هزار نصب جدید در چهار روز نخست عرضه اپ «بلد» در این استور ثبت شده است.

او همچنین گفت ۳۵۰ هزار نصب اپلیکیشن “شاد” در یک روز مایکت اتفاق افتاده است. به گفته رحیمیان امکان مشاهده فیلم و سریال با مدل AVOD همچون آنچه پیش‌تر در کافه‌بازار شاهد آن بودیم، به مایکت اضافه شده است.

مایکت را می‌توان تنها رقیب کافه‌بازار دانست که توانسته در بازار اندروید ایران کماکان باقی بماند و با توسعه‌ای که این روزها به کسب‌وکارش داد سهم بازار قابل توجهی بگیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.