کارنگ، رسانه اقتصاد نوآوری ایران
رسانه اقتصاد نوآوری ایران

اشتراک پادروشاپ رایگان شد / تسهیلات ویژه پادرو برای فروشگاه‌های اینستاگرامی

پادرو با هدف کمک به رشد و فروش بهتر فروشگاه‌های اینستاگرامی و همه کسب‌وکارهای کوچک در بستر اینترنت اقدام به رایگان کردن سرویس فروشگاه‌ساز پادروشاپ کرده است.

در این طرح همه فروشگاه‌های فعال در شبکه‌های اجتماعی قادر خواهد بود از خدمات پایه پادروشاپ برای ساخت ویترین، ارسال سفارش‌ها و درگاه پرداخت امن و ساده بدون پرداخت هزینه استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی پادرو، این طرح به منظور توانمندسازی کسب‌وکارهای کوچک بعد از دوران رکود طولانی در بازار آنلاین راه‌اندازی شده و به همه کسب‌وکارها این فرصت را می‌دهد تا بتوانند از خدمات بهتری برای فروش محصولات خود استفاده کنند.

پورپزشک، مدیرعامل پادرو، همچنین اعلام کرده که پادرو در آینده برنامه‌هایی برای کسب‌وکارهای آفلاین نیز دارد، اما توضیحات بیشتری در این زمینه اعلام نشده است.


کمک به کسب‌وکارهای کوچک اینستاگرامی


پشوتن پورپزشک، مدیرعامل پادرو درباره شرایط ویژه طرح اشتراک رایگان پادروشاپ گفت: «همه کسب‌وکارهای کوچک و متوسطی که از خدمات پادروشاپ استفاده می‌کنند می‌توانند از این امکان ويژه برخوردار باشند. با طرح پایه پادروشاپ امکان استفاده از خدمات لجستیک که یکی از ضروری‌ترین نیازهای کسب‌وکارهای آنلاین است برای همه کسب‌وکارها فراهم می‌شود.»

پورپزشک، انگیزه پادرو برای فراهم کردن این تسهیلات را کمک به کسب‌وکارهای مستعد برای رشد و افزایش فروش اعلام کرد و ادامه داد: «قطعاً توسعه، رشد و تاب‌آوری بیشتر فروشگاه‌های اینستاگرامی که از ذی‌نفعان اصلی پادروشاپ به حساب می‌آیند، یکی از اهداف جدی ماست. این‌ موضوع به رشد پادروشاپ و شکل‌گیری گروهی از کسب‌وکارهای قوی و باثبات منجر می‌شود. کمک به ثبات کسب‌وکارهای کوچک که از خدمات پادرو استفاده می‌کنند، در نهایت رشد و ثبات پادرو را تقویت می‌کند.»

پورپزشک در این‌باره گفت: «طرح اشتراک رایگان پادروشاپ می‌تواند به کسب‌و‌کارهای کوچک که سفارش‌های اندکی دارند کمک کند خدمات بهتری به مشتریان خود ارائه دهند یا برای کارآفرینانی که در نقطه آغازین مسیر کسب‌وکار خود هستند، کمکی باشد تا دغدغه لجستیک برای ارسال مرسولات خود نداشته باشند و در نهایت بر رشد و توسعه کسب‌وکار خود متمرکز باشند.»


اقدامات آینده پادرو برای کسب‌وکارهای آفلاین


پادرو به‌عنوان حامی کسب‌وکارهای کوچک و متوسط طرح‌های متعددی برای کمک به رشد و توسعه کسب‌وکارها؛ به‌ویژه کسب‌وکارهای کوچک شکل‌گرفته در شبکه‌های اجتماعی تدارک دیده است.

ارائه اشتراک رایگان و خدمات ویژه برای توسعه در بخش آفلاین از جمله امکاناتی است که پادرو در نظر دارد تا پایان تابستان در اختیار فروشگاه‌های کوچک قرار دهد. پادرو ارائه‌‌دهنده خدمات زیرساختی برای توسعه کسب‌وکارهای کوچک و متوسط در فضای آنلاین است و علاوه بر ارائه امکانات ويژه لجستیک و ارسال سفارش‌ها، خدمات پرداخت و مدیریت سفارش را برای فروشگاه‌های کوچک و متوسط در شبکه‌های اجتماعی و فضای آنلاین فراهم کرده است

لینک کوتاه: https://karangweekly.ir/iciy
نظر شما درباره موضوع

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.