کارنگ، رسانه اقتصاد نوآوری ایران
رسانه اقتصاد نوآوری ایران

بررسی نقش هلدینگ‌های صنعتی در آینده اکوسیستم نوآوری در استیج اینوتکس

بستری برای تعامل و گفتگو میان فعالان استارتاپی، نخبگان فناوری، نهادهای ذی‌نفع حاکمیتی، کارآفرینان و صنعتگران نوآور


هفتمین رویداد استیج اینوتکس از ۱۸ تا ۲۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ در محل پارک فناوری پردیس میزبان صدها فعال استارتاپی و علاقه‌مندان حوزه نوآوری خواهد بود.
به گزارش ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس؛ استیج رویدادی در دل نمایشگاه بین‌المللی اینوتکس است که در سال‌های اخیر به قلب تپنده این جشنواره تبدیل شده است.
این رویداد با هدف تعامل و گفتگو میان فعالان استارتاپی، علاقه‌مندان به حوزه‌های فناورانه و نوآورانه، نخبگان فناوری، نهادهای ذی‌نفع حاکمیتی، کارآفرینان و صنعتگران نوآور ایجاد شده و سالانه میزبان ده‌ها صاحب‌نظر در حوزه‌های گوناگون استارتاپی است.
استیج امسال علاوه بر بررسی ترندها و فناوری‌های نوظهور پدید آمده در حوزه فناوری کشور، به نقش و رویکرد شرکت‌ها و هلدینگ‌های بزرگ صنعتی و برنامه‌های نوآوری این شرکت‌ها خواهد پرداخت. موضوعات استیج بیش از هر چیز به مسائل روز اکوسیستم استارتاپی معطوف شده است.
مرور مهم‌ترین وقایع اکوسیستم استارتاپی در سالی که گذشت، بررسی و تحلیل وقایع و رویدادهای اکوسیستم نوآوری، بررسی چالش‌ها و مسائل اکوسیستم نوآوری کشور و اینکه هوش مصنوعی چگونه آینده ما را رقم خواهند زد از مهم‌ترین برنامه استیج اینوتکس ۲۰۲۴ است.

همچنین در این رویداد به بررسی مواردی چون، «دیفای از رؤیا تا واقعیت»، «نقش و رویکرد شرکت‌ها و هلدینگ‌های بزرگ صنعتی در اکوسیستم نوآوری»، «آنچه که باید استارتاپ‌ها از شرکت‌های بزرگ یاد بگیرند» و «نقش و رویکرد دانشگاه در نزدیک ساختن شرکت‌های سنتی با فضای نوآوری و استارتاپی» نیز پرداخته می‌شود.
بررسی مهم‌ترین روندها و تازه‌های حوزه ارتباطات و تبلیغات، بررسی برند کارفرمایی، بررسی مهم‌ترین چالش‌ها و مسائل اکوسیستم استارتاپی کشور، اهمیت تربیت نیروی توسعه کسب‌وکار در جهت رشد و تجربه ورود هلدینگ‌های بزرگ صنعتی به حوزه نوآوری و استارتاپی از دیگر برنامه‌های مهم استیج در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ خواهد بود.
استیج در روز آخر نمایشگاه اینوتکس نیز میزبان رقابت استارتاپ‌ها در حضور سرمایه‌گذاران و امتیازدهی به آنان توسط داوران مطرح ایرانی و بین‌المللی خواهد بود.
با توجه به شرایط موجود اکوسیستم استارتاپی کشور بیش از هر زمان دیگر نیازمند هم‌اندیشی، ایجاد دیالوگ، یادگیری و دیده شدن است. استیج این فرصت را برای فعالان و علاقه‌مندان حوزه کسب‌وکارهای نوآورانه فراهم می‌کند.
گفتنی است استیج علاوه بر اینکه پذیرای شرکت‌کنندگان جشنواره اینوتکس در پارک فناوری پردیس است به صورت زنده از طریق وب‌سایت www.inotex.com در دسترس مخاطبان بین‌المللی و علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این رویداد و اطلاع از برنامه‌های پیش‌بینی شده استیج به آدرس stage.inotex.com مراجعه کنند.
اینوتکس ۲۰۲۴ از ۱۸ تا ۲۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ در پارک فناوری پردیس، میزبان بیش از ۴۰۰ شــرکت نوآور و فناور در قالب غرفه‌دار، بیش از هفتاد هزار مخاطب فعال در حوزه کسب‌وکار، ۱۵۰ سرمایه‌گذار استارتاپی، ۴۰۰ جلسه بین کسب‌وکارها و ۲۰ رویداد و بخش جانبی است.

لینک کوتاه: https://karangweekly.ir/b8fb
نظر شما درباره موضوع

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.