ترا رمزارز داغ سال ۲۰۲۲ خواهد بود؟

پیش‌بینی مدیرعامل پنتراکپیتال

دن مورهد، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری پنتراکپیتال در یک برنامه تلویزیونی گفته رمزارز ترا یکی از امیدوارکننده‌ترین توکن‌های جایگزین یا همان آلت‌کوین برای سال ۲۰۲۲ است. او در جریان برنامه «شب رمزنگاری در آمریکا» که از شبکه CNBC پخش شده، گفته این رمزارز در سال جدید میلادی خبرهای زیادی به پا خواهد کرد.

مورهد گفته است: «ترا با سرعتی بسیار سریع در حال رشد است. ما فکر می‌کنیم که این یکی از امیدوارکننده‌ترین توکن‌ها برای سال ۲۰۲۲ است؛ بنابراین بسیاری از مردم تازه شروع به کشف و معامله آن کرده‌اند.»

در اواخر دسامبر بود که ترا که با نام لونا شناخته می‌شود، به بالاترین قیمت خود یعنی ۱۰۳.۳۳ دلار رسید. این ارز دیجیتال نسبت به ۶۶ سنت سال گذشته ۱۲۸۶۱ درصد افزایش قیمت داشته است. مورهد گفته اگرچه ارزش بازار ترا حدود ۳۱ میلیارد دلار است، اما هنوز جای زیادی برای رشد دارد.

مورهد همچنین پیش‌بینی کرده که رمزارز پلتفرم بلاکچین پولکادات و همچنین رمزارز پلتفرم بازار مدیریت ریسک دیفای Risk Harbor از دیگر توکن‌های داغ در سال ۲۰۲۲ خواهند بود.

پنترا که در سال ۲۰۱۳ تأسیس شد، یک صندوق مدیریت دارایی نهادی در آمریکاست که منحصراً روی بلاکچین متمرکز شده و در حال حاضر انواع مختلفی از دارایی‌ها از جمله بیت‌کوین را ارائه می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.