کارنگ، رسانه اقتصاد نوآوری ایران
رسانه اقتصاد نوآوری ایران

تپسی سفیران خود را سهامدار این شرکت کرد / اعطای بیش از ۳۰۰۰ سهم به سفیران

چندی پیش تاکسی اینترنتی تپسی اعلام کرد که قصد دارد اعطای سهام به سفیران خود را آغاز کند. اکنون به گزارش روابط عمومی تپسی بیش از 3000 سفیر سهام‌دار این شرکت شده‌اند.

به گزارش روابط عمومی تپسی و طبق طرح تشویقی تپسی که تا امروز اعلام شده است، به سفیرانی که در بازه زمانی سه‌ماهه موفق به انجام بیش از 1200 سفر شده باشند، معادل 20 درصد درآمد خالص هر سفر، سهام تعلق می‌گیرد. همچنین سفیرانی با 800 سفر، 10 درصد از درآمد خالص خود را سهام دریافت می‌کنند.

بنا بر اعلام این شرکت، شمارش میزان سهام دریافتی برای راننده‌‎‌های واجد شرایط از تیرماه سال جاری آغاز شده و تا امروز نزدیک به 14.7 میلیون سهم به سفیران این ناوگان تعلق گرفته است. این میزان با توجه به ارزش ریالی سهام تپسی در تاریخ 28 آبان 1402، حدود 9.2 میلیارد تومان تخمین زده می‌شود.


سفیران سهامدار تپسی می‌توانند سهام خود را به فروش بگذارند


تا به امروز بیشترین میزان سهام تعلق‌گرفته به راننده‌ها، متعلق به سفیری با 57 هزار سهم بوده و سفیری با فروش 34 هزار سهم رکورد پرفروش‌ترین را به خود اختصاص داده است. این در حالی است که تاکنون تنها 24 درصد سفیران اقدام به فروش سهام خود کرده‌اند. 

میلاد منشی‌پور، مدیرعامل تپسی در همین رابطه گفت: «سفیران بدنه اصلی کسب‌وکار تپسی هستند و بخش قابل ملاحظه‌ای از موفقیت‌های ما تا امروز مدیون تلاش‌های آنهاست. ما در تپسی باور داریم که این عزیزان ورای حرفه‌شان، شریک رشد و توسعه شرکت هستند. اعطای سهام به سفیران تپسی، این امکان را ایجاد می‌کند که آنها علاوه بر کسب درآمد روزانه، در رشد شرکت نیز سهیم باشند. خوشحالیم که این اقدام منجر به افزایش رضایت راننده‌ها و افزایش فعالیت آنها در ناوگان تپسی شده است.»

تپسی در فاز اول طرح سهام برای سفیرانش که در اسفند سال 1401 اجرا شد، به نشان قدردانی به 500 سفیر که از ابتدای تأسیس همراه این شرکت بودند، 2000 سهم واگذار کرده بود. لازم به ذکر است در طرح تشویقی این شرکت که تاکنون اجرا شده، سفیران سهام‌دار با گذشت یک ماه از دریافت سهم، می‌توانند درخواست فروش خود را در اپلیکیشن تپسی ثبت و اقدام به فروش سهام خود کنند.

لینک کوتاه: https://karangweekly.ir/o6kn
نظر شما درباره موضوع

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.