کارنگ، رسانه اقتصاد نوآوری ایران
رسانه اقتصاد نوآوری ایران

مدل‌هایی که امتحان خود را پس داده‌اند

کتاب ۶۰ الگوی مدل کسب‌وکار به‌عنوان کتاب سال ۱۴۰۰ مدیریت کسب‌وکار کشور شناخته شد

کتاب ۶۰ الگوی مدل کسب‌وکار انتشارات راه پرداخت، در اولین کنفرانس بین‌المللی اقتصاد و مدیریت کسب‌وکار، به‌عنوان کتاب سال ۱۴۰۰ در زمینه مدیریت کسب‌وکار در بخش ترجمه شناخته شد و در مراسم اختتامیه این رویداد از مازیار نوربخش و محمدرضا درخشان، مترجمان این کتاب و رضا قربانی، مدیرمسئول انتشارات راه پرداخت، تقدیر به عمل آمد.

اولین کنفرانس بین‌المللی اقتصاد و مدیریت کسب‌و‌کار، توسط انجمن مدیریت کسب‌و‌کار ایران، ۱۵ تا ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ در مرکز همایش‌های بین‌المللی وزارت کشور برگزار شد. در این کنفرانس سخنرانانی از کشورهای مختلف از جمله استرالیا، هلند، مجارستان، آمریکا، کانادا، انگلستان و… حضور داشتند و نشست‌های تخصصی ویژه‌ای در موضوعات گمرک، بانک و بیمه برگزار شد.

کتاب ۶۰ الگوی مدل کسب‌وکار برای اولین‌بار پاییز سال ۱۴۰۰ توسط انتشارات راه پرداخت منتشر شد. این کتاب ترجمه کتابی است که الیور گاسمن، کارولین فرانکربرگر و میکلا سیک، استادان دانشگاه سنت‌گالن سوئیس، نویسندگی آن را بر عهده داشته‌اند و در آن به معرفی مدل‌های کسب‌وکار موفقی پرداخته‌اند که به‌نوعی امتحان خود را پس داده‌اند.

مازیار نوربخش و محمدرضا درخشان، مترجمان این کتاب بیش از یک دهه است که از مشتاقان نظری و عملی مبحث جذاب مدل کسب‌وکار هستند و با مشاهده نبوغ فوق‌العاده الیورگاسمن و همکارانش در خلق این اثر ارزشمند، تصمیم به ترجمه آن گرفتند تا از این طریق جمع بیشتری از فارسی‌زبانان موفق به مطالعه، آموختن و لذت‌بردن از آن شوند. کتاب ۶۰ الگوی مدل کسب‌وکار با استقبال خوبی از سوی فعالان حوزه کسب‌وکار در ایران مواجه شده، به‌طوری‌ که چاپ اول این کتاب در شرف اتمام است.

لینک کوتاه: https://karangweekly.ir/vd0j
نظر شما درباره موضوع

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.