نبرد استارتاپی اینوتکس یازدهم

لندین برنده نهایی اینوتکس پیچ نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ شد

اینوتکس پیچ، یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین رقابت‌های‌ بین‌استارتاپی سراسر کشور برای چهارمین سال متوالی در حاشیه اینوتکس یازدهم برگزار شد؛ یکی از بخش‌های جذاب اینوتکس که معمولاً کسب‌وکارهای نوپای زیادی برای حضور در آن و بردن جایزه نهایی‌اش انگیزه دارند.

این رویداد از مراحل مختلفی تشکیل شده است. در مرحله نخست استارتاپ‌‌ها به‌صورت آنلاین داوری شده و از استارتاپ‌‌های منتخب برای رقابت حضوری در مقابل سرمایه‌گذاران دعوت به عمل می‌آید. این مرحله از رقابت در استان‌های مختلف برگزار و پس از آن از هر شهر دو نفر انتخاب می‌شود.

در ادامه از استارتاپ‌های برگزیده در مرحله مقدماتی به‌منظور حضور در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ و نیز شرکت در رقابت‌های نیمه‌نهایی و نهایی دعوت به عمل می‌آید.

امسال برای سومین‌بار رقابت نهایی بین استارتاپ‌ها در قالب نبرد استارتاپی (Battle) اتفاق خواهد افتاد. در اینوتکس بتل، استارتاپ‌ها علاوه بر معرفی محصولات یا خدمات خود، دو به دو به بحث و مناظره با یکدیگر پرداختند تا در نهایت برترین استارتاپ‌ها از دیدگاه داوران و مخاطبان انتخاب شد. امسال استارتاپ لندین قهرمان رویداد اینوتکس ۲۰۲۲ شد.

لندین یک سرویس لندینگ پیج‌ساز است که طراحی لندینگ‌پیج را برای کسب‌و‌کارها ساده کرده است.

امسال استارتاپ‌های زیادی در این رویداد شرکت کرده بودند که در بین آنها حضور حوزه‌های فین‌تک و زیرساخت کسب‌وکار چشم‌گیرتر بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.