کارنگ، رسانه اقتصاد نوآوری ایران
رسانه اقتصاد نوآوری ایران

پیش ثبت‌ نام برای حضور در الکامپ ۱۴۰۳ آغاز شد

از ۳ لغایت ۲۰ اردیبهشت علاقه‌مندان مهلت دارند تا پیش ثبت نام برای حضور در بیست‌وهفتمین نمایشگاه الکامپ را انجام دهند

به گزارش روابط‌عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، علاقه‌مندان به حضور در بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ از ۳ لغایت ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ فرصت دارند تا برای پیش ثبت نام اولیه به سایت نمایشگاه مراجعه کنند.

در اطلاعیه سازمان نصر تهران همچنین عنوان شده است که پیش ثبت‌ نام اولیه هیچ‌گونه دلیلی جهت ثبت‌نام قطعی و واگذاری فضای نمایشگاهی به شرکت مربوطه نخواهد بود. بدیهی است پس از ثبت نام اولیه و تفکیک فعالیت شرکت‌های متقاضی، سالن‌های تحت پوشش نمایشگاه براساس تقسیم‌بندی موضوعی تعیین و شرکت‌ها متناسب با نوع فعالیت خود از طریق ستاد در سالن مربوطه جانمایی خواهند شد. انتخاب سالن و فضای هر شرکت به عهده ستاد برگزاری است.

روابط عمومی نصر تهران از متقاضیان خواسته است که به صورت حضوری به ستاد برگزاری مراجعه نکرده و تنها از طریق سایت و اطلاعیه‌های درج شده بر روی سایت فرایند ثبت‌نام را طی کنند و در صورت ضرورت و جهت اخذ اطلاعات بیشتر با ستاد برگزاری تماس بگیرند.

در این اطلاعیه تأکید شده است که تنها مرجع رسمی نمایشگاه الکامپ سایت نمایشگاه elecompiran.com بوده و در صورت هرگونه درخواست و یا مکاتبه‌ای از سوی سایر شرکت‌های مختلف به‌ویژه شرکت‌های تبلیغاتی ستاد برگزاری را در اسرع وقت مطلع کنید.

شایان ذکر است درحال حاضر اکانت متقاضیان فعال نیست و پس از ثبت‌نام اولیه توسط متقاضیان اطلاعات شرکت‌های متقاضی تأیید و پس از آن اکانت آن شرکت برای ادامه فرایند پیش ثبت‌نام فعال می‌شود.

براساس گزارشی که پیش از این سازمان نصر تهران با عنوان «مصوبات جلسات هیئت‌مدیره نصر تهران در زمستان ۱۴۰۲»، منتشر کرده بود،‌ رضا حیدری، عضو هیئت‌مدیره این سازمان به عنوان مدیر اجرایی نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۳ انتخاب شده است.

تاکنون زمان دقیق برگزاری الکامپ توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران اعلام نشده است و صرفاً بر مبنای تقویم منتشر شده توسط شرکت سهامی نمایشگاه بین‌ المللی جمهوری اسلامی ایران، این رویداد احتمالاً از جمعه ۸ تیرماه تا دوشنبه ۱۱ تیرماه برگزار می‌شود.

از دوره ششم هیئت‌مدیره سازمان نصر تهران همراه با سازمان نصر کشور در برگزاری نمایشگاه الکامپ همکاری می‌کند.

لینک کوتاه: https://karangweekly.ir/1zea
نظر شما درباره موضوع

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.