کارنگ سی‌وپنجم منتشر شد

هفته‌نامه اقتصاد نوآوری کارنگ در جدیدترین شماره خود به سراغ شرکت تسکا رفته است. شرکتی که راهکارهای جامع آی‌تی به مشتریان بزرگ خود در حوزه‌های مختلف ارائه می‌دهد و حالا از بازیگران شناخته‌شده این بخش از صنعت فناوری اطلاعات در کشور است.

فرزاد مقدم مدیرعامل این شرکت در یک گفت‌وگوی بلند با کارنگ از مسیر رشد این کسب‌وکار و چشم‌اندازش برای ورود به حوزه‌های دیگر گفته است. و البته از موانعی که سیاست‌گذاران نوآوری در همه این سال‌ها برای این شرکت و دیگر کسب‌وکارهای نوآور ایرانی درست کرده‌اند.

کارنگ در این شماره گفت‌وگوی تحلیلی‌ای با نوید اقدم دارد که در حوزه لجستیک و حمل ونقل هوشمند فعالیت می‌کند. آسیب‌شناسی این بخش از اقتصاد نوآوری و راهکارهای برون‌رفت از وضیعت سنتی فعلی مهم‌ترین نکات این گفتگوست.

ضمیمه رمزارز که یک ضمیمه هفتگی و متمرکز بر بازار کریپتو و بلاکچین در ایران است هم پنجمین شماره خود را همراه با کارنگ منتشر کرده است. پوشش آنچه در «دورهمی کسب‌وکارهای رمزارزی و بلاکچین» ایران گذشته پرونده ویژه این ضمیمه در این شماره است.

مدیران ده صرافی شناخته‌شده رمزارزی ایران در این شماره پنجم «رمزارز» از لزوم استفاده از فرصت‌ها کسب‌وکاری این بخش از اقتصاد صحبت کرده‌اند و گفته‌اند اگر رگولاتور با آن‌ها همراهی کند می‌توانند یاری‌گر او در بهره بردن از اقتصاد غیرمتمرکز در حال رشد باشند.

مجتبی توانگر رییس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس، فرزین فردیس رییس کمیسیون اقتصاد نوآوری اتاق بازرگانی تهران و رضا باقری اصل دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات دولت هم که از سخنرانان این رویداد بوده‌اند روی ضرورت رفع موانع این حوزه و استفاده از فرصت بلاکچین و رمزارز برای کشور تاکید کرده‌اند.

رمزارز پنجم و کارنگ سی‌وپنجم را می‌توانید رایگان از سایت آن دریافت کنید.
کارنگ، امروز درباره فردا بخوانید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.