یک محاسبه حرص‌درآر!

سال ۲۰۲۱ یک سال پرشور برای ارزهای دیجیتال بود، با ارزهایی مانند بیت‌کوین و دوج‌کوین که به بالاترین سطح تاریخ رسیدند و سرمایه‌گذاران‌شان را میلیونر کردند. ارزش کلی بازار کریپتو برای مدت کوتاهی از سه تریلیون دلار هم فراتر رفت و محبوبیت روزافزون دارایی‌های دیجیتالی مانند توکن‌های غیرقابل معاوضه یا NFT، کمک کرد تا این فناوری به جریان اصلی تبدیل شود. در این مطلب می‌خواهیم به شما بگوییم اگر ۱۰۰۰ دلار در ابتدای سال ۲۰۲۱ روی هر کدام از چهار ارز برتر فعلی بازار سرمایه‌گذاری کرده بودید، اکنون چقدر دارایی داشتید.

بیت‌کوین و فرازوفرودش
یک سرمایه‌گذاری ۱۰۰۰ دلاری در بیت‌کوین در ابتدای سال با قیمت ۲۹۲۹۰ دلار برای شما ۰.۰۳۴ از این رمزارز را به ارمغان می‌آورد که با قیمت فعلی‌اش (محدوده ۴۸ هزار دلار) دارایی فعلی شما چیزی حدود ۱۶۰۰ دلار ارزش داشت.

اتریوم و پیشی‌گرفتن از بیت‌کوین در سوددهی
خرید ۱۰۰۰ دلاری از رمزارز اتریوم در یکم ژانویه سال ۲۰۲۱ با قیمت ۷۳۰.۳۰ دلار اکنون حدود ۵۲۲۶.۱۶ دلار برای شما ارزش داشت! یعنی سوددهی‌ای بسیار معنادارتر به‌نسبت بیت‌کوین در سال ۲۰۲۱!

سولانای پیروز
اگر در ابتدای سال ۲۰۲۱، زمانی که یک سولانا حدود ۱.۵۳ دلار قیمت داشت، ۱۰۰۰ دلار در این رمزارز سرمایه‌گذاری کرده بودید، سرمایه شما با قیمت روز سه‌شنبه هفته گذشته دقیقاً ۱۱۸۴۱۸ دلار افزایش می‌یافت؛ یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌های رمزارزی در سال ۲۰۲۱.

شوخی پرسود!
اگر ۱۰۰۰ دلار خود را در ابتدای سال با قیمت ۰.۰۰۵۶ دلار به ازای هر دوج‌کوین روی این رمزارز ریسک می‌کردید، با قیمت ۱۸ سنتی آن در روز سه‌شنبه هفته قبل حالا شما ۳۲۱۴۲ دلار پول داشتید. این میزان سود برای یک توکن دیجیتال که به‌عنوان یک جوک شروع شد، واقعاً بد نیست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.