کارنگ، رسانه اقتصاد نوآوری ایران
رسانه اقتصاد نوآوری ایران

بیانیه ایرانسل در خصوص سیم‌کارت‌های ثبت‌شده به نام باشگاه پرسپولیس / سیم‌کارت‌های ارائه‌شده به پرسپولیس معمولی هستند

در اخبار حاشیه آغاز جام قهرمانان آسیا و ورود بازیکنان خارجی به کشور، اخباری مبنی بر اعطای سیم‌کارت ویژه ایرانسل به بازیکنان خارجی در رسانه‌ها دیده می‌شد.

در اخبار حاشیه این جام به گفته بسیاری از رسانه‌ها، باشگاه پرسپولیس سیم‌کارت‌هایی بدون محدودیت در اینترنت را تهیه کرده و می‌خواهد در اختیار بازیکنان خارجی قرار دهد. ایرانسل اما به این اخبار واکنش داشته‌ و بیانیه‌ای نیز در این خصوص منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل هیچ یک از سیم‌کارت‌های ثبت‌شده به نام باشگاه پرسپولیس، از نظر دسترسی به شبکه و اینترنت، تفاوتی با سیم‌کارت‌های دیگر این شرکت ندارند و این باشگاه در صورت تمایل، لازم بوده که این دسترسی را از مراجع ذی‌ربط، پیگیری و اخذ کند.

روابط عمومی ایرانسل، متن کامل این بیانیه را منتشر کرده است:

«پیرو خبرهای منتشرشده در خصوص اهدای سیم‌کارت ایرانسل به باشگاه پرسپولیس برای ارائه به باشگاه النصر، به اطلاع می‌رساند طبق روال فروش محصولات سازمانی، باشگاه پرسپولیس به دفعات اقدام به تهیه سیم‌کارت ایرانسل به نام این باشگاه کرده است.

سیم‌کارت‌های مذکور، مانند تمامی سیم‌کارت‌های ایرانسل که در اختیار مشترکان عزیز قرار می‌گیرد، از نظر دسترسی به شبکه و اینترنت، تابع مقررات جاری کشور است و اعمال هیچ‌گونه دسترسی خاصی روی این سیم‌کارت‌ها، به صورت پیش‌فرض از طرف اپراتور امکان‌پذیر نیست.

در صورت تمایل باشگاه پرسپولیس به ارائه سیم‌کارت با دسترسی ویژه به تیم النصر، این باشگاه لازم بوده تا مجوز مربوطه را از مراجع ذی‌ربط اخذ کند و برقراری این دسترسی نیز توسط مراجع فوق امکان‌پذیر است.»

لینک کوتاه: https://karangweekly.ir/3tcz
نظر شما درباره موضوع

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.