توسن‌آکادمی برگزار می‌کند / وبینار آموزشی «شناخت توانایی­‌ها» با رویکرد رشد و توسعه فردی

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

توسن‌آکادمی، وبینار آموزشی «شناخت توانایی‌­ها» با رویکرد رشد و توسعه فردی را برگزار می‌کند. دوره آموزشی سه‌روزه شناخت توانایی‌ها با تدریس امیر مهرانی، مدیرعامل شرکت توسعه و تحول سازمانی همرو، از روز سه‌شنبه 21 آذرماه 1402 به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

این رویداد آموزشی شامل موضوعات خودشناسی و طراحی مسیر آینده است و در این دوره به اهمیت شناخت قابلیت‌ها، استعدادها و توانایی‌­های فردی برای برنامه‌ریزی و طراحی مسیر رشد و توسعه فردی در آینده پرداخته می‌شود.

از آنجا که نحوه مواجهه افراد با چالش‌ها و دشواری‌ها در فرایند رشد فردی یا انتخاب مسیر شغلی، یکی از تصمیم‌­های تأثیرگذار افراد در مسیر توسعه محسوب می‌شود، توسن‌آکادمی با برگزاری دوره‌های آموزشی و وبینارهای تخصصی فراگیران را در طراحی مسیر آینده و توسعه فردی یاری می‌رساند.

گفتنی است وبینار آموزشی «شناخت توانایی‌­ها» شامل سه جلسه دوساعته است که در روزهای 21 و 28 آذر و 5 دی‌ماه از ساعت 17:00 الی 19:00 از طریق پلتفرم ایسمینار برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در این وبینار می‌توانند با استفاده از کد Resane از تخفیف 40درصدی برای شرکت در این دوره اقدام کرده و ثبت‌نام خود را از طریق این لینک تکمیل کنند. 

لینک کوتاه: https://karangweekly.ir/495g
نظر شما درباره موضوع

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.