مقاومت‌ها شکسته می‌شوند؟

تحلیل هفتگی بازار از احتمال ادامه روند نزولی قیمت‌ها خبر می‌دهد

بیت‌کوین مقاومت ۴۲.۵۰۰ دلاری را شکست، اما موفق به عبور از مقاومت ۴۳.۲۰۰ دلاری نشد. در نتیجه اصلاح شدید قیمت آغاز شد تا در حال حاضر بیت‌کوین در محدوده ۳۹.۵۰۰ دلار معامله شود. سرعت افت قیمت بیت‌کوین در حال حاضر برابر با سه درصد در روز تخمین زده می‌شود. سود هفتگی این ارز دیجیتال نیز اکنون به دو درصد کاهش یافته است.
به گزارش کریپتونیوز، روند قیمت اکثر آلت‌کوین‌های اصلی بازار نیز معکوس شده است. حمایت اتریوم در ۳.۰۵۰ دلار پابرجا نماند. حمایت ایکس‌آرپی (XRP) در ۰.۷۵ دلار شکسته شد تا روندی نزولی در پیش گیرد. کاردانو نیز با کاهش قیمت به حمایت ۰.۹۰ دلاری خود نزدیک می‌شود.

هیت‌مپ بازار رمزارزها در هفته گذشته

قیمت بیت‌کوین


به گزارش ارز دیجیتال پس از آنکه بیت‌کوین از سد مقاومت ۴۲.۵۰۰ دلاری عبور کرد، فروش‌ها شدت گرفت. بیت‌کوین تا سطح ۴۳.۰۰۰ دلار نیز بالا آمد، اما از پس مقاومت ۴۳.۲۰۰ دلاری برنیامد و موج نزولی شدید قیمت را به سطح ۴۱.۰۰۰ دلاری بازگرداند.

حمایت کلیدی پیش روی بیت‌کوین در ۳۹.۵۰۰ دلار قرار دارد و اگر این حمایت شکسته شود، سرعت افت قیمت بیت‌کوین افزایش پیدا می‌کند. نزدیک‌ترین مقاومت پیش روی بیت‌کوین نیز در سطح ۴۱.۲۰۰ دلاری قابل مشاهده است. مقاومت کلیدی بعدی می‌تواند ۴۱.۵۰۰ دلار باشد که در صورت شکست این مقاومت، روند صعودی بیت‌کوین شدت می‌گیرد.

روند ارزش بازار رمزارزها در هفته گذشته

قیمت اتریوم


اتریوم نیز پس از آنکه توانست مقاومت ۳.۱۵۰ دلاری را پشت‌ سر بگذارد، با فشار فروش در محدوده ۳.۱۸۰ دلار مواجه شد. قیمت اتریوم به زیر سطح ۳.۱۰۰ دلار بازگشته و حتی کمتر از ۳.۰۵۰ دلار نیز معامله شد، اما نمودار قیمت این ارز دیجیتال سعی در باقی‌ماندن بالای سطح ۳.۰۰۰ دلار دارد.

اتریوم سه درصد در شبانه‌روز و یک درصد در هفته اخیر کاهش قیمت داشته است. حمایت کلیدی بعدی آن نیز در محدوده ۲.۹۵۰ دلار است. اما اگر قیمت روندی صعودی در پیش گیرد، سطح ۳.۰۵۰ احتمالاً به یک مقاومت تبدیل خواهد شد. مقاومت کلیدی بعدی نیز در محدوده ۳.۱۲۰ دلار پیش‌بینی می‌شود.

روند ارزش بازار آلت‌کوین‌ها در هفته گذشته

قیمت آلت‌کوین‌ها


کاردانو از پس مقاومت ۰.۹۸ دلاری برنیامد. با کاهش قیمت این ارز دیجیتال به زیر سطح ۰.۹۵ دلار، حمایت ۰.۹۰ دلاری بسیار نزدیک به نظر می‌رسد. بی‌ان‌بی (BNB) در تلاش بود بالای مقاومت ۴۲۵ دلاری تثبیت شود. طرفداران کاهش قیمت‌ها یا به‌اصطلاح خرس‌های بازار این ارز دیجیتال اما توانستند قیمت را به زیر سطح ۴۱۲ دلار برسانند. اگر این روند نزولی ادامه‌دار باشد، امکان رسیدن به حمایت ۴۰۰ دلاری نیز وجود دارد. قیمت سولانا نیز که نتوانست مقاومت ۱۱۰ دلاری خود را پشت سر بگذارد، روندی نزولی در پیش گرفت و حال در نزدیکی حمایت ۱۰۲ دلاری‌اش به ‌سر می‌برد.

روند تغییرات سلطه بیت‌کوین در هفته گذشته
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.