رسانه اقتصاد نوآوری ایران

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک تندیس برند کارفرمایی را دریافت کرد

نخستین رویداد برند کارفرمایی به همت کارخانه نوآوری رسانه راه‌کار برگزار شد. در این رویداد به سه شرکت تندیس برند کارفرمایی اهدا شد. یکی از این شرکت‌ها گروه صنعتی انتخاب الکترونیک بود. تندیس فوق در حوزه منابع انسانی به این سه شرکت تعلق گرفت.

در مراسم اهدای تندیس برند کارفرمایی مجتبی توانگر، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس؛ هادی اخلاقی، مدیرعامل بانک تجارت؛ ولی‌الله فاطمی، بنیان‌گذار گروه توسن؛ رضا قربانی، مؤسس کارخانه نوآوری رسانه راه‌کار و علیرضا کشاورز، دبیر نصر تهران حضور داشتند.

به گزارش مرکز ارتباطات رسانه‌ای گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، محمدحسین فهیمی، مدیرعامل گروه صنعتی انتخاب الکترونیک در این رویداد طی سخنانی کوتاه با اشاره به اینکه بحث برند و برندینگ حلقه مفقوده صنعت کشور بوده و هست، اظهار کرد: «اهمیت توسعه برند در آن است که در دنیا کشورهای مختلف را با برندهای مطرح آن کشور می‌شناسند و باید در آینده‌ای نزدیک هر زمان نام یکی از برندهای کشور شنیده شد، نام ایران در خاطر مجسم شود.»

گفتنی است اولین رویداد «برند کارفرمایی» از سلسله‌رویدادهای کارخانه نوآوری رسانه «راه‌کار» است که تلاش می‌کند مدیران مرتبط با برند کارفرمایی در کسب‌وکارهای مختلف ایرانی از جمله اکوسیستم نوآوری کشور را گرد هم آورده و شرایطی فراهم کند که بهترین‌ها و مؤثرترین تجربه‌ها به اشتراک گذاشته شوند. برند کارفرمایی، همان هویت سازمان است که فرهنگ سازمانی، منش، سیاست‏‌ها و باورهای یک کارفرما، آن را به مرور زمان می‎‌سازد و به معنای ارزشی است که افراد برای شرکت و کیفیت محیط کاری آن قائل هستند.

لینک کوتاه: https://karangweekly.ir/lw68
نظر شما درباره موضوع

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.